1 Milyon Kere Teşekkürler

office teşekkür Bugün itibariyle, Yeni Office piyasaya sürüldüğü günden bugüne saniyede ortalama 1 adetten fazla satılarak dünyada şu ana kadarki en çok satılan Office sürümü oldu.

 Dünya’da Office 365 Ev Ekstra’nın lanse edilmesinin üzerinden 100 gün geçmesine ragmen,  tüm dünyada toplamda 1 milyon tüketici Office 365 Ev Ekstra aboneliğini gerçekleştirdi ve Office 365’i en çok sevilen servislerden biri olarak sıralamaya taşıdı.

 

 

1 milyon kullanıcı

 

Tabi, bu rakam sadece hikayemizin başlangıcı. Abonelerimizden aldığımız yorumlarda, Yeni Office’in tüm uygulamaları (Word,Excel,PowerPoint,OneNote,Outlook,Access,Publisher) içermesi, uygulamaların her zaman en güncel olması, Skpye ve Skydrive gibi mükemmel katma değerler sunmasından dolayı tercih ettiklerini belirtmekteler.

 

Office 365 Ev Ekstra aboneliğinde olan kullanıcılarımız, kişisel işlerini isterlerse Windows bilgisayarlarından, isterlerse Mac bilgisayarlarından isterlerse de mobil cihazlarından* tamamlayabiliyorlar. Aylık 60dk ücretsiz Skype, sevdikleri ile iletişimde olmalarını sağlıyor.

 

 

Türkiye’de de Office 365 Ev Ekstra, siz ev kullanıcılarımız tarafından çok sevildi, beğenildi ve talep gördü. Her geçen gün abonelerimiz servisin değerini deneyimliyor ve tavsiye ediyor. Sizler de bu değeri yaşamak, 1 lisans’ı Mac PC’niz de dahil olmak üzere 5 cihazında kullanmak, Skype ücretsiz dakikalarından faydalanmak ve tüm office uygulamalarına sahip olmak istiyorsanız, Microsoft perakende iş ortaklarımızdan Yeni Office’i satın alabilir ya da çevrimiçi olarak office.com üzerinden kolayca temin edebilirsiniz.

 

Bizler, sizlerin yeni Office’li hikayelerinizi dinlemekten büyük memnuniyet duyacağız. Hayatınızı kolaylaştırmak ve tüm ailenizle Office deneyimini yaşamak için Office’ten nasıl faydalandığınızı bize Facebook ve Twitter sayfamızdan anlatın. İçlerinden en beğenilenleri Office blog’umuzda paylaşalım.

 

Bizlere ilham verdiğiniz ve hikayemizin başrolü olduğunuz için teşekkürler!!

 

 

Notlar:

Yeni Office”, Office 365 aboneliklerini (Office 365 Ev Ekstra, Office 365 Üniversite, Office 365 ProPlus) ve Office 2013 paketlerini (Office Ev ve Öğrenci 2013, Office Ev ve İş 2013, Office Profesyonel 2013) içermektedir.

Yeni Office satış rakamları, kurumlara ve tüketiciye yapılan satışlarını içerir. Office 365 Ev Ekstra satış rakamları sadece tüketiciye yapılan satışları içermektedir.

 

*belirli mobil cihazlarda geçerlidir