Office 365 ile Buluttaki Ofisiniz Her Şeyiyle Eksiksiz!

 

Her an İletişimde Kalın

Vaktimizin çoğunu ofis dışında geçiriyoruz ve trafikte ya da toplantılarda geçirdiğimiz bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmek, ofis dışındayken bile iş gündemini yakalamak istiyoruz. Office 365 ile tüm iletişim ihtiyaçlarınızı kolayca bulut üzerinden karşılayabilirsiniz. Kurumsal ve güvenli e-posta, sesli görüntülü görüşme, ve Microsoft Office paketinin tamamı Office 365’te bir arada. İşinizi her yerden ve her cihazdan takip edebilmenin rahatlığını yaşayın. İletişim her şeyiyle tamam.

Ekibiniz ile Birlikte Çalışın

Gün içinde yoğun iş temposunda koşturuyoruz ve işleri tek başımıza yetiştirmeye çalışırken zaman hızla akıyor. Ekip arkadaşlarınızla birlikte çalışıp işleri daha hızlı bitirmenin bir yolu var. Office 365 ile tüm dokümanlarınızı bulut üzerinden kolayca yönetebilir, bir doküman üzerinde ekibinizle aynı anda çalışıp zaman kazanabilir, farklı konumlarda olan diğer kişileri internet üzerinden çalışmanıza dahil edip sesli ve görüntülü görüşebilirsiniz. Ekibinizin çalıştığı her yer, artık eksiksiz bir ofis.

 

Kolay BT’den faydalanın

Şirketler rekabetçi avantaj sağlamak için bilgi işlem yatırımı yapıyor ve pek çok şirket en son teknolojiye daha ekonomik, hızlı ve kolay yoldan ulaşmayı tercih ediyor. Office 365 ile donanım yatırımı yapmanıza gerek kalmadan, güvenli, sürekli erişilebilir ve bir yönetim paneliyle kolayca yönetilebilir bir hizmet alabilirsiniz. İşiniz her şeyiyle tamam!!

 

Office 365 ile daha fazlası için office.com’u ziyaret edebilirsiniz.