Office 365 ile KOBİ’lere Her Yer Ofis!

Office 365 ile KOBİ’lere Her Yer Ofis!

KOBİ'lere teknoloji desteği vererek, işlerini internette yönetmelerini sağlayacak bir proje için Akbank ile güçlerimizi birleştiriyoruz.

KOBİ’leri güçlendiren her projede Microsoft Türkiye olarak var olmayı görev biliyoruz. Rekabetçi KOBİ’lerimizin yenilikçi yazılımlarımıza en uygun koşullarda erişimini sağlamak için ise çeşitli işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda KOBİ’leri Office 365 ile tanıştırmak amacıyla Akbank ile bir işbirliği yapmaya başladığımızı gururla duyurmak istiyorum. Projemiz kapsamında, Akbank ile çalışan KOBİ’ler e-posta, kurumsal web sitesi, Word ve Excel dosyalarını internet üzerinden görüntüleme ve düzenleme, anlık ileti, görüntülü görüşme, dosya saklama ve paylaşımı gibi içeriğe sahip Microsoft Office 365 bulut çözümünden yararlanabilecekler. Akbank, Axess Business kart ve 10.000 TL kredi kullanan KOBİ müşterilerine bu ürünü %50 indirimli olarak sunuyor.

 Office 365 ve bulut gücüyle dokümanlar her yerde ve her an kullanılabilir oluyor, sistemi kullanan şirketlerdeki tüm çalışanlar aynı anda tek doküman üzerinden çalışabiliyor ve mesajlarına güvenle erişip sürekli güncel kalabiliyorlar. Mesajlara, takvime, görevlere istendiği zaman güvenle erişilebiliyor ve böylece zaman kaybından ve fazladan iletişim yükünden kurtulunmuş oluyor. Office 365’in birlikte çalışabilme özelliği ise KOBİ’lerin şirket giderlerini azaltarak karlılıklarını artmalarına katkı sağlayacak.

Aynı zamanda KOBİ’ler günlük hayatlarında zaten alışkın oldukları ve kullandıkları Office programlarını her zaman her yerden kullanabiliyor olacaklar. Çalışanlar seyahat ederken ya da ofis dışında oldukları zaman internetin olduğu her yerden zaman kısıtlaması olmadan dokümanlarına güvenle erişebilecek; gerekli düzenlemeleri yapıp doküman paylaşımında bulunabilecek ve birlikte çalışabilecekler. Çalışanlar dışında kimsenin bu bilgilere ulaşması imkanlı olmadığı için şirket bilgileri, dokümanları da gizli kalıyor.

Bunlara ilave olarak web sitesi KOBİ’lerimiz için yalnızca yasal zorunluluk dolayısıyla yerine getirilmesi gereken bir görev değil, artık bu konu KOBİ’lerimiz için de “olmazsa, olmaz”lar arasında. KOBİ’lerin web sitelerini yapmaları ve kendi alan adreslerini kullanmaları kritik öneme sahip. Bu platform web sitenizi bir kaç adımda kolayca oluşturma imkanı da sağlıyor. KOBİ’lerin Office 365’in tüm özelliklerini kullanmalarına destek olmak amacı ile Akbank ile beraber özel çağrı merkezi kurduk ve KOBİ’ler profesyonel destek alabiliyor.

KOBİ’lerin sunucu, yazılım, BT elemanı gibi büyük başlangıç yatırımları yapmadan, daha öngörülebilir maliyetlerle, aylık ödemeler ile ihtiyaçları olan tüm çözümleri Ofice 365 ile hizmet olarak almaları mümkün. KOBİ’ler elektrik su gibi teknolojiyi de hizmet olarak bulut üzerinden almak istiyor. Ayrıca veriler bulut üzerinde tutulduğu için bilgilerin silinme, bozulma ve kaybolma riski ortadan kalkıyor.

KOBİ’ler Akbank’ın sağladığı avantaj ile Office 365’e sahip olmak için www.kobilersizinicin.com’dan başvuruda bulunulabilir.

Microsoft Türkiye olarak yenilikçi ürün ve servislerimizle ülke ekonomimizin lokomotifi KOBİ’lerimize rekabet avantajı ve sürdürülebilirliğini sağlayacak, onları güçlendiren her projede var olmaya devam edeceğiz.