Yeni Office Kapılarını Açıyor! Tüketiciler için Kullanım Alışkanlıkları Değişiyor!

Microsoft olarak, 29 Ocak akşamı tüketiciler için Office ekseninde yeni bir dünyanın kapılarını açan Office 365 Home Premium’un 162 pazarda 21 dilde satışa sunulduğunu duyurduk. Office 365 Home Premium, ev kullanıcıları ve birden fazla cihaz sahibi olan aileler için tasarlanmış bir bulut hizmeti. Bu yeni hizmet, en güncel ve alışkın olduğunuz Office uygulamalarının tamamını*, Office’in 5 adede kadar cihazda -Windows tablet, PC ve Mac dahil- 1 yıllık abonelik süresince kullanımını, ek SkyDrive depolama alanı ve ücretsiz Skype konuşma dakikalarını içermektedir.

Bu seçenek ile birlikte, tüketici Office’i geçmişte olduğu gibi bir yazılım olarak satın almak yerine, Office’i abonelik modelinde bir hizmet olarak satın alabilme seçeneğine sahip olacak. Bu seçenek ile birlikte Office’in her zaman güncel kalacak olan uygulamalarından yararlanabilecek ve bir servis olarak sunulan Office’i farklı cihazlar üzerinden hemen her yerden kullanım hakkına sahip olacaklar.

Aynı zamanda, üniversite öğrencileri, akademik ve idari çalışanların yararlanabileceği, 4 yıllık abonelik modelinde bir hizmet olarak yararlanılabilecek Office 365 University’nin de satışa sunulduğu bilgisini paylaştık.

Tüketiciler için Office 365 seçeneklerinin yanı sıra, geleneksel Office Paketlerinin de yeni sürümlerinin -Office Home and Student 2013, Office Home and Business 2013 ve Office Professional 2013- belirli pazarlarda satışa sunulduğunu duyurduk.

YAKINDA Türkçe olarak TÜRKİYE’DE!

Yakında Office 365 Home Premium; Office 365 Ev Ekstra olarak, Office 365 University; Office 365 Üniversite olarak ve geleneksek kutu ürünlerimizin yeni versiyonlarını- Office Ev ve Öğrenci 2013, Office Ev ve İş 2013 ve Office Profesyonel 2013 – Türkiye’de Türkçe olarak satışa sunacağız.

 

Office 365 Home Premium Hakkında;

Office 365 Home Premium, belirli pazarlarda satışa sunuldu ve yakında Office 365 Ev Ekstra olarak Türkiye’de Türkçe olarak tüketicinin kullanımına sunulacak.

Temel içeriği;

  • En güncel ve zengin Office uygulama seti: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access
  • Aile için Windows tabletler, PC ve Mac dahil olmak üzere 5 adet cihaza kadar kullanılabilecek 1 lisans
  • Ek 20 GB SkyDrive bulut depolama alanı, ücretsiz SkyDrive hesabı ile sunulan alanın yaklaşık 3 katı
  • Aylık 60 Skype konuşma dakikası (mobil telefon, sabit hat ya da PC üzerinden arama)
  • Gelecek sürüm yükseltmeleri, böylece en son teknolojiyi kullanma imkanı

     

* Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access

Office 365 Home Premium’u heyecanla bekliyoruz. Yakında bu hizmet ile sağlanacak avantajlarla ilgili yazılarımızla yine burada olacağız. Office 365 Home Premium ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve denemek için http://www.microsoft.com/office/preview/en/office-365-home-premium sitesine göz atabilirsiniz.