Microsoft Türkiye'de Bu Hafta

Yılın son günlerine yaklaştığımız bu hafta Microsoft Türkiye olarak bizleri yoğun günler bekliyor. Bu hafta iki önemli etkinliğimiz olacak. İlki 18 Aralık’ta Swiss Otel’de gerçekleşecek Dynamics zirvesi ve ikincisi de Açık Akademi kapsamında düzenlenen Windows 8 Uygulama Yarışması.

18 Aralık 2012 tarihinde gerçekleştireceğimiz Microsoft Dynamics Zirvesi’nde şirketlerinde kurumsal bilgi sistemlerini yenilemeyi düşünen kurumlar ve bilgi teknolojileri sektöründe hizmet veren firmalara, Microsoft Dynamics ürünlerinin son sürümleri, iş ortaklarımızın sektörel çözümleri ve mevcut müşterilerimizin gerçekleştirdikleri projelerin kapsamı ve elde ettikleri faydaları sizlerle paylaşacağız.

Açık Akademi projemiz kapsamında 10 Aralık 2012 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında 10 adet Windows 8 uygulama geliştiren kişiler Windows 8 cihaz ile ödüllendirilecekler.
Aşağıdaki tarihlerde ve yerlerde gerçekleştirilecek yarışmalarda soru ve yönlendirmeler için katılımcılara yardımcı olmak için uzmanlarımız etkinlikte hazır bulunacaklar. Bu kampanyanın detaylarını Açık Akademi web sitemizden öğrenebilirsiniz.

Açık Akademi Windows 8 Uygulama Yarışması Düzenlenen Yerler:
· 15 – 16 Aralık: İzmir Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü F105-F106 Laboratuvarları
· 22 – 23 Aralık: Ankara Bilkent Cyberpark, Cyberplaza 8. Kat Yemekhane
· 22 – 23 Aralık: Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Öğrenci Yemekhanesi
· 22 – 23 Aralık: İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü

Kurumsal çözümlerle ilgilenen blog takipçilerimizi Swiss Otel’de, uygulama geliştirmeyle ilgilenenleri de İzmir, Ankara, Eskişehir ve İstanbul’daki yarışmalarımızda görmeyi bekliyoruz.

Herkese keyifli bir hafta dilerim.