18 Aralık 2012 Microsoft Dynamics Zirve

18 Aralık 2012 tarihinde gerçekleştireceğimiz Microsoft Dynamics Zirvesi ile şirketlerinde kurumsal bilgi sistemlerini yenileme niyetinde olan olası müşteriler, mevcut müşterilerimiz ve bilgi teknolojileri sektöründe hizmet veren firmalara, Microsoft Dynamics ürünlerinin son sürümleri, iş ortaklarımızın sektörel çözümleri ve mevcut müşterilerimizin gerçekleştirdikleri projelerin kapsamını ve elde ettikleri faydaları sizlerle paylaşacağız.

Sabah ana seansında yeni ürün sürümlerimiz Microsoft Dynamics AX 2012 ve Microsoft Dynamics NAV 2013 hakkında detaylı bilgileri aktardıktan sonra, Microsoft Dynamics CRM 2011 R9 tanıtımını yapacağız ve doğada hayatta kalma uzmanı Sn. Serdar Kılıç’ın sunumu ile ana seansımızı sonlandıracağız.

Sn. Serdar Kılıç doğada hayatta kalmak ile iş hayatında firmaları rekabette öne çıkartacak kurallar arasındaki benzerliklere odaklanan bir konuşma yapacak; doğada hayatta kalmak için kullanılabilecek araç ve malzemelerin, benzer bir düşünce ile şirket ve çalışanlarına da bilgi teknolojileri aracılığı ile sunulması gerektiği ortaya koyacak.

Microsoft Dynamics ERP ve CRM ürünlerinin rekabette kullanabileceğiniz en iyi araçlar olduğu güçlü altyapısı, hızlı ve kapsamlı uyarlama imkanları ve kolay kullanım için sağladığı imkanlar örnekler ile gösterilecek.

18 Aralık’da sizleri aramızda görmek bize onur verecektir.

Zirveye kayıt olmak için http://www.microsoftdynamicszirve.com adresini ziyaret edin.