Yeni Office kurumsal müşterilerimiz için artık hazır

Tüm dünyadaki kurumsal müşterilerimizin şu andan itibaren Office paketi, Exchange Server 2013, Lync Server 2013, SharePoint Server 2013, Project 2013 ve Visio 2013 dâhil olmak üzere, Microsoft Toplu Lisans üzerinden Office 2013 ürünlerinin kurum içi sürümlerini satın almaya başlayabileceklerini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. 2013 yılının ilk çeyreğinde ürünün perakende ve çevrimiçi kanallar üzerinden sunulması da planlanıyor. Yeni Office, müşterilerin çok sayıda cihaz ve hizmetlerden oluşan bir dünyada işlerini yapmalarına yardımcı olacak kapsamlı üretkenlik araçları sunuyor.


 
 
 
 
 
 
Temmuz ayında Müşteri Önizleme sürümü ile sunmuş olduğumuz yeni Office’in ücretsiz deneme sürümünden Ekim ayında nihai sürüm kilometre taşına ulaştığımızı bildiren duyuruya kadarki dönem içerisinde son sürümü şekillendirmemize yardımcı olan çok sayıda değerli geri bildirim aldık. İnsanları yeni Office konusunda en çok heyecanlandıran birkaç konuyu aşağıda bulabilirsiniz:

  • Yeni Office dokunma, ekran kalemi, fare veya klavye ile harika şekilde çalışıyor ve size en iyi üretkenlik deneyimini yaşatıyor. Alışkın olduğunuz Office deneyimini en fazla sayıda cihaz üzerinde sağlıyor ve Windows* ile en iyi deneyimi sunuyor.
  • Yeni Office, insanlardan gelen gerçek zamanlı bilgi güncellemeleri, belge ve sohbetler, yüksek tanımlı video konferans*, paylaşılan not defterleri ve sanal beyaz tahtalar gibi özellikleriyle doğası gereği sosyal.
  • Yeni Office, veri kaybı önleme, entegre uyumluluk, dahili zararlı yazılımlardan koruma özelliği ve kurum içi ve bulut üzerinde olmak üzere esnek dağıtım seçenekleri sayesinde herhangi bir ödünde bulunmadan gerekli güvenlik özelliklerini sunuyor.
  • Yeni Office bulutta. Önümüzdeki sene kullanıma sunulacak yeni bulut hizmetleriyle birlikte yeni Office varsayılan olarak belgelerinizi SkyDrive üzerine kaydedecek ve kişisel ayarlarınız, şablonlarınız ve belgeleriniz sizinle birlikte gelecek.

 
Sipariş vermek, test etmeye başlamak veya Office 2013 hakkında daha fazla bilgi almak için Microsoft temsilcinize veya Microsoft İş Ortağınıza danışın. İster şimdi hazır olan kurum içi Office 2013 ürünlerini satın almak istiyor olun ister önümüzdeki yıl sunulacak bulut hizmetlerini kullanmak istiyor olun yeni Office’i hemen deneyin ve bize ne düşündüğünüzü söyleyin.

 

*Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemi gerekir.
**Yüksek çözünürlüklü video konferans için HD video kamera gerekir.