Yeni yıl, yeni GitHub: Ücretsiz sınırsız özel depolar ve birleşik Enterprise tekliflerimiz

Bugün, GitHub’ı geliştiriciler için daha erişilebilir kılacak iki önemli güncelleştirmeyi duyuruyoruz. Bunlar, ücretsiz sunulan sınırsız özel depolar ve daha basit, birleşik Enterprise tekliflerimiz. Ücretsiz sunduğumuz ve Enterprise platformuna yönelik tekliflerimize getirdiğimiz bu yenilikler bize heyecan veriyor.

  • GitHub Free şimdi sınırsız özel depoları içeriyor. Geliştiriciler ilk kez, GitHub’ı özel projeleri için ve depo başına üç ortak çalışanla birlikte ücretsiz kullanabilecekler. Birçok geliştirici işe başvurmak, yan projelerini yürütmek ya da genel kullanıma sunmadan önce özel olarak denemeler yapmak amacıyla özel depolar kullanmak istiyor. Bugünden itibaren bu senaryoları ve diğerlerini GitHub’da maliyet olmadan yürütmeniz mümkün. Genel depolar elbette yine ücretsiz sunulmakta (burada değişiklik yoktur) ve sınırsız sayıda ortak çalışanı kapsamaktadır.
  • GitHub Enterprise, Kurumsal Bulut (önceki adıyla GitHub Business Cloud) ve Enterprise Server (önceki adıyla GitHub Enterprise) için yeni bir birleşik ürün. GitHub’ı bulutta veya kurum içinde barındırılan konfigürasyonda kullanma esnekliğine sahip olmak isteyen kurumlar şimdi her ikisine de lisans başına tek bir fiyatlandırma ile erişebilir. Ayrıca,  GitHub Connect ile bu ürünler güvenli bir biçimde bağlanarak, geliştiricilerin her iki ortam arasında sorunsuz çalışacağı bir hibrit seçenek de oluşturulabilir.

Daha fazla bilgi

GitHub Pro (önceki adıyla GitHub Developer) ve GitHub Team de profesyonel kodlama ve işbirliği özelliklerine ihtiyaç duyan geliştiriciler ve ekipler için yine sunulmaktadır. Açık kaynak ortamına katkıda bulunanlar da elbette yine genel depolarda işbirliği için, ücretsiz GitHub Team sürümümüz de dahil olmak üzere, kendilerine gereken her şeyi kullanabilecekler.

İlk kod satırını yazan bir öğrenci, dünyanın farklı yerlerine yayılmış ekipleri yöneten bir takım lideri veya bir açık kaynak sağlayıcısı olun, GitHub’ın kodlama ve işbirliği yapacağınız, küresel geliştiriciler topluluğu ile bağlanacağınız en iyi yer olmasını istiyoruz. Bugün duyurduğumuz yeniliklerle, GitHub’ın geleceğine büyük bir yatırım yapıyoruz. 2019’da geliştireceğiniz ürünleri görmek bize kıvanç verecek.