Microsoft Translator ile anlık çevirinin mümkün olduğu bir SwiftKey

Android için SwiftKey, Microsoft Translator entegrasyonuyla anlık karşılıklı çeviri yeteneğini parmaklarınızın ucuna getiriyor.

अच्छी खबर सबको!

Hintçe bilmeyebilirsiniz; sorun değil! Burada yazan “Güzel bir haberimiz var!” anlamına geliyor, üstelik artık sizin için de dünya dillerinin zenginliğine dalmak her zamankinden hızlı ve kolay olacak. SwiftKey’nin yeni Microsoft Translator entegrasyonu sayesinde, uygulama içi konuşmalarınızdan çıkmanıza ya da çevirmek istediğiniz metni kopyalayıp yapıştırmanıza gerek kalmadan SwiftKey klavyenizde hızlı ve kolay çeviri yapacaksınız.

Nerede olursanız olun ya da bir dili anlama seviyeniz ne olursa olsun dil engelini kırmak için tasarlanan Microsoft Translator, konuşmaları karşılıklı olarak farklı dillere gerçek zamanlı çevirmeyi kolaylaştırıyor. Bugünün Android için SwiftKey güncelleştirmesi, gelen mesajları anlamayı olduğu gibi, giden mesajları hızla çevirmeyi de basitleştiriyor, mesajınızın her seferinde anlaşıldığından emin olmanızı sağlıyor.

60’tan fazla dilde kullanılabilen entegrasyon ile konuşmalar hem hızlı hem doğal bir biçimde yürütülebiliyor. Aynı zamanda Microsoft Translator da kuruluysa çeviriler daha da iyi çalışıyor; ayrıca özelliğin çevrimdışı kullanılmasını sağlıyor.

İster Facebook’ta ailenizle mesajlaşın ister WhatsApp’ta yurtdışındaki arkadaşlarınızla konuşun ya da önemli bir iş toplantısı düzenlemek için e-posta yazın, bu yeni özellik, mesajınızı çeviride anlam kaybının getirdiği utanma duygusu olmadan ifade etmenize yardımcı oluyor.

Denemek için şimdi Android için SwiftKey Klavyenizi indirin veya güncelleştirin. Kullandığınız dilde Translator ile nasıl çalıştığınızı bize de anlatın!