Women.Digital, Microsoft Türkiye ofisinde

Women.Digital, Mayıs ayı etkinliğinde Microsoft Türkiye’ye konuk oluyor! 9 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek etkinlikte “Dijital Pazarlamada Yapay Zekâ” konusu masaya yatırılacak.

Pazarlama teknolojileri baş döndürücü bir hızda gelişmeye devam ediyor. Günümüz tüketicilerine etkin bir şekilde ulaşmanın ve verimli deneyimler yaşatmanın yolu ise müşterilere dokunulan anları yeni fırsatlara çevirmekten geçiyor. Bu hedeflerle yapılan pazarlama çalışmaları artık yapay zekâ ve akıllı yazılımlar çerçevesinde gelişiyor.

Türkiye’den başlayan ve dünya çapında büyüyen bir kadın iletişim ağı olma hayaliyle kurulan Women.Digital platformu da bu ayki etkinliğinde “Yapay Zekâ” kavramını ve dijital pazarlamanın geleceğine etkisini ele alıyor. Microsoft Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleşecek etkinliğe teknoloji devi Microsoft’tan ve destekçisi olduğu girişimlerden alanında uzman konuşmacılar katılacak.

Etkinlik programı

18:30 – 19:00

Kayıt & Networking

19:00 – 19:30
Dijital Pazarlamada Yapay Zekâ ile Yeni Fırsatlar​

Gökben Utkun Ergüç – Microsoft

19:30 – 20:00

Pazarlamada “An”ların Dönemi – Neden “Şimdi”, “Şu Anda”?

Sevil Özkan – ODC Business Solutions

20:00 – 20:30

Giyim Perakendesine Özel Bir Yapay Zekâ Çözümü: Bunsar Görsel Ürün Arama ve Öneri Motoru

Fulya Örün – Bunsar

Dijital pazarlama alanında çalışıyor veya kendinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız; kendi girişiminizi kurduysanız ya da kurmak için adım atıyorsanız; kadınların dijital pazarlama sektöründeki varlığına destek olmak istiyorsanız siz de Women.Digital web sitesi üzerinden bu global topluluğa katılabilirsiniz.

Microsoft Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleşecek “Dijital Pazarlamada Yapay Zeka” etkinliği ile ilgili detaylı bilgi ve kayıt için ise Eventbrite sayfasını ziyaret edebilirsiniz.