FastTrack for Microsoft 365 ile güvenlik kurulumlarınızı hızlandırın

Microsoft, kurumunuz genelinde Microsoft Security’nin kurulumunda ve benimsenmesinde size özellikle yardımcı olacak bir hizmet tasarladı: FastTrack for Microsoft 365.

Office 365, Windows 10 ve EMS’i de içeren Microsoft 365 Security, kurumsal güvenlik stratejinizin önemli bir parçasıdır ve FastTrack for Microsoft 365 size en uygun kurulum ve benimseme desteğini sağlayacaktır. Aboneliğinize dâhil olan FastTrack hizmeti, kurulumlarınızı desteklemek amacıyla 13 farklı dilde Microsoft mühendislerine ve yöneticilerine erişim sağlıyor. Kurulumlarına yardımcı olduğu 40.000’i aşkın yeni müşteriyle FastTrack, müşteri başarı hikâyelerimizin de gösterdiği gibi, kurulumlarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize gerçek anlamda yardımcı olabilen deneyime ve en iyi uygulamalara sahip. FastTrack, tasarlama, kurulum ve benimsemeyi geliştirme aşamalarından oluşan, kurulum yolculuğunuzun herhangi bir noktasında uygulanabilen, kanıtlanmış ve kesinlikle önerilen bir modeli izlemektedir.

FastTrack,’in müşterilerle yapılan çalışmalarda ne kadar başarılı bir performansa sahip olduğunu rakamlarla inceleyin:

  • Yüzde 38 oranında daha kısa kullanıcı başlatma süresi
  • Aktif kullanımda 3,5 kat artış
  • Memnuniyette yüzde 67 artış

“Microsoft’un Intune’a neleri dâhil ettiğini ve Intune’un verilerimizi koruyabileceğini, aynı zamanda üretkenliğimizi sürdürmemize yardımcı olacağını ve gelecekteki ihtiyaçlarımızla birlikte büyüyeceğini gördük. Bir diğer şey de FastTrack Center’den aldığımız olumlu deneyim ve desteğin boyutuydu.”
– Willem Bagchus: Mesajlaşma ve İşbirliği Uzmanı, United Bank

Müşterilerimizden duyduklarımız ve FastTrack yoluyla öğrendiklerimiz bize kıvanç veriyor. Aşağıda, FastTrack’in başarılı Microsoft Security kurulumlarının sağlanmasında gerçekleştirdiği en iyi uygulamalardan bazı örnekler bulacaksınız:

  1. Başlarken başarınızı tasarlamaya zaman ayırın: Hangi hedefleri başarmak istediğinizi ve hangi kilit senaryoları uygulayacağınızı bilin, ürünleri tanıyın, başlıca paydaşlarınızı ve etkileyenlerinizi belirleyin, hızlı kazanımları değerlendirin, iletişim planı oluşturun ve son kullanıcıyı unutmayın.
  2. Vizyonunuzu dikkatlice eyleme geçirin ve gerçekleştirin: Detaylı olarak kapsamlı bir biçimde test edin, pilot uygulamalar yapın, geçiş stratejisi oluşturun ve zorlu sorularınızda uzmanların yardımını alın.
  3. Güçlü iletişimlerle benimsemeyi kurumunuz genelinde destekleyin: Lansman etkinlikleri düzenleyin, eğitim verin, sürekli etkileşime teşvik edin; ayrıca SSS, afişler, yemekli sunumlar gibi etkinliklerle değişiklikleri ve kullanıcıların çalışmaya nasıl başlayabileceklerini kapsamlı bir biçimde anlatın.

Kuşkusuz, verilebilecek ipuçları, detaylar ve en iyi uygulamalar burada listelenemeyecek kadar fazladır. Doğrudan FastTrack ekibine danıştığınızda çok daha fazlasını öğreneceksiniz.

Özetlersek, Office 365, Windows 10 ve EMS’i de içeren Microsoft 365 Security, kurumsal güvenlik stratejinizin önemli bir parçasıdır ve FastTrack for Microsoft 365 size en uygun kurulum ve benimseme desteğini sağlayacaktır.

FastTrack güvenlik sayfasında destek talebinde bulunarak yolculuğunuza bugün başlayın.