Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018’e 1 hafta kaldı!

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018’e sadece 1 hafta kaldı. Bu sene 5.sini gerçekleştireceğimiz zirvede en yeni teknolojiler, endüstrilere özel stratejiler, çözüm odaklı perspektifler ile buluşmak için iş dünyasından profesyoneller ve uzman isimlerle beraber Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018’deyiz.

İşletmeleri çağın önüne taşıyan Dijital Dönüşüm, Siber Güvenlik, Yapay Zekâ, Nesnelerin İnterneti ve Büyük Veri çözümlerindeki en son gelişmelerle dolu bir ajandayla zirveye hazırız. Ajanda detaylarını www.teknolojizirvesi2018.com’dan inceleyebilirsiniz.

Ajanda detayları için tıklayın.

Zirvenin en ilgi çeken alanlarından biri olan Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi’nde ise yapay zekâ ve sanal gerçeklik gibi teknolojileri deneyimleme fırsatını kaçırmayın.

Bu sene Bloomberg HT ve Harvard Business Review işbirliğiyle 21 Şubat’ta Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Microsoft Teknoloji Zirvesi sürpriz söyleşiler, dünyadan ve Türkiye’den ilham veren müşteri başarı hikayeleri, sunumlar ve uçtan uca bulut tabanlı akıllı iş çözümleriyle dolu bir programa sahip.

Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken, kurumların üzerinde en çok durduğu sorunlar ve değişen koşullardan yola çıkıyoruz. Dijital dönüşüm, sadece gündelik hayat ve iş süreçleri için değil teknolojinin kendi dinamikleri içinde de öne çıkan bir kavram. Müşterilerinizin ilgisini çekerek onlar için değer yaratmak, çalışanlarınızı yetkinleştirmek, operasyonlarınızı iyileştirmek ve ürünlerinizi dönüştürmek üzere kurumunuzun yeni yetenekler geliştirerek dijital bir şirkete dönüşmesine yardımcı teknolojileri bu Zirve’de keşfedin.

Her sene 2000’den fazla karar verici ve profesyonelin buluştuğu Microsoft Teknoloji Zirvesi, bu sene 5 ana başlık altında gerçekleşecek çözüm odaklı oturumlara ev sahipliği yapıyor.

  • Perakende ve Ulaşım Sektörü
  • Üretim ve Enerji Sektörü
  • Finans ve Sigorta Sektörü
  • Dijital İşyeri ve Siber Güvenlik
  • Akıllı Bulut

Zirve’nin konu başlıkları

Microsoft Teknoloji Zirvesi, katılımcılara sektörlerindeki dijital dönüşüm çözümlerine dair en son trendleri tanıtırken Yapay Zekâ ve Nesnelerin İnterneti alanlarında son gelişmeleri keşfetme imkânı sunuyor.

Güvenlik, çağımız iş dünyasının en önemli yatırım alanlarından biri. Microsoft’un Siber Güvenlik girişimlerinizi nasıl destekleyebileceğini keşfederken güçlü önleme, algılama ve yanıtlama yetenekleriyle kurumların üretkenliğini dengelemeye yönelik ipuçlarını bu Zirve’de öğrenmeniz mümkün.

Bulut becerilerinizi geliştirmek, Microsoft’un en iyi mühendisleri ile bilginizi derinleştirmek ve bulut platformunun altyapı yatırımı yapmaksızın hızlı, güvenli ve düşük maliyetli çözümlerle işinize neler kazandıracağını uzmanlardan dinleyin.

Microsoft Teknoloji Zirvesi’nin en heyecan verici noktalarından biri de iş ortakları, uzmanlar ve meslektaşlarınızla buluşarak en zorlu konuları tartışmak ve gerçek çözümler bulmak üzere eşsiz bir atmosfer sunması.

App Store ve Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Zirve 2018 uygulaması ile Zirve’yi takibe alabilir, ihtiyacınız olan tüm güncel bilgilere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Salon salon etkinlik ajandası, konuşmacılara dair detaylar, Oturum Değerlendirme özelliği gibi pek çok başlık ile Zirve ile erişiminizi an be an artırmak elinizde.

Tüm misafirlerimizi Teknoloji Zirvesi 2018’e bekleriz.