Microsoft Satış Akademisi tüm hızıyla devam ediyor!

Hedefine ulaşan satışlar için öncelikli adresiniz olan Microsoft Satış Akademisi nedir? Eğitimlerin kapsamı ve gelecek eğitim tarihleri nelerdir? Hepsi bu yazıda!

Satış ve pazarlama bugün tüm sektörler için en kritik konulardan biri. Müşterilerinizi, gerçekçi dayanaklarla ikna ederek “Evet” demelerini sağlamak ise her zaman için en büyük başarılardan biri.

İşte bu noktalar ışığında, OEM iş ortaklarımız için satış alanındaki handikapları gidermek ve boşlukları doldurmak üzere TEDi Eğitim ile Microsoft Satış Akademisi Eğitim Programı’nı hayata geçirdik.

Ekim – Aralık 2017 döneminde, 100’den fazla iş ortağımızı eğittik ve 81 iş ortağımızı sertifikalandırdık!

Katılan iş ortaklarımızın yorumlarına da yer verdiğimiz kısa videomuza siz de buradan göz atın!

Müşterilerinizi nasıl ikna edebileceğiniz konusunu vurgulayan, tamamen satış odaklı eğitimlerimizin Mart takvimi belli oldu. 19 Mart İstanbul ve 22 Mart Kocaeli’nde gerçekleştireceğimiz Microsoft Satış Akademisi eğitimlerimize hemen Microsoft Satış Akademisi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Altını çizmek isteriz:

Amacımız, “Değer odaklı satış” eğitimiyle sizlere hem çok daha kârlı, hem de daha uzun süre satış yapabileceğiniz yeni bir model kazandırmak.

Program detayları

  • Tüm katılımcılar 6 adımdan oluşan özel bir programa tabi olurlar.
  • Bu, sınıf içi eğitim ve online eğitim metodolojilerinden oluşan hibrit bir eğitim programıdır.
  • 1 tam gün süren özel içerikli sınıf içi eğitim programı 09:30-17:30 arasıdır. Günün sonunda tüm katılımcılar cep telefonları üzerinden sınav olurlar.
  • Programın devamı hibrit şekilde online eğitim sistemi üzerinden devam edecektir. Her bir eğitim online ve offline olmak üzere 21 günlük süre içinde tamamlanır.
  • Programı başarıyla tamamlayan tüm katılımcılara Microsoft Satış Akademisi ve TEDi Eğitim logolu başarı belgesi verilir. Ayrıca tüm katılımcılara Ümit Ünker’in “Stratejik Satış” mobil uygulaması hediye edilecektir.
  • Program süresi boyunca online eğitim platformu TOL (TEDi Online Learning) üzerinden 8 farklı eğitime ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Eğitim programlarının detaylarını incelemek ve Mart ayı eğitimlerine başvurmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.