Tüm oyuncular için: Yılbaşına özel oyun alışverişi rehberiniz

Bugün size iş ortaklarımızın oyun oynamak için sunduğu mükemmel Windows 10 PC’lerini içeren bir yılbaşı alışveriş rehberi sunuyoruz. Bu güçlü cihazlar Windows 10’un en iyi özelliklerine, yeni oyun özellikleri, birinci sınıf teknik kapasite ve sevdiğiniz oyunları oynama gücüyle birlikte sahip.

Bu yılbaşında oyun için yeni bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyor, ama bu kadar çok seçenek karşısında bir türlü tercih yapamıyor olabilirsiniz. Yeni donanım alırken oyuncular çoğunlukla kendi gereksinimlerine uygun cihaz ve özelliklere bakarlar, ancak hiçbir cihaz diğerine benzemez. İster deneyimli bir oyuncu olun ister oyunculuğa yeni girecek olun, bu yılbaşı döneminde tüm oyuncular Windows 10 PC’lerde aradıklarını bulacaklar.

Bu yıl, tüm yaratıcılar için oyun oynamayı aynı düzeyde destekleyen Windows 10 Creators Update ve Windows 10 Fall Creators Update ile gelen yeni özelliklerle PC oyunculuğunda heyecan verici bir yıl oldu. Üstelik Forza Motorsport 7 ve Cuphead gibi yeni yayınlanan ve çok tutulan oyunlara, 2018’de Age of Empires: Definitive Edition ve Sea of Thieves gibi yenileri de eklenecek.

Oyun için geliştirilen özellikleriyle Windows 10, oyun oynamak için dünyanın en iyi Windows sürümü. Basit, yerleşik Mixer yayın akışı, izleyenlere ve yayınlayanlara diğer oyuncuları izleyebilecekleri veya onlarla etkileşime girebilecekleri ayrıcalıklı, neredeyse gerçek zamanlı interaktif anlar sağlarken, Xbox Play Anywhere ile bir oyun satın aldıktan sonra, buluta kaydetme ve kaldığınız yerden devam etme işlevlerini de kullanarak hem Xbox One hem Windows 10 PC’nizde oynayabilirsiniz. Oyun Modu, oyuncuların oyunlarına daha fazla sistem kaynağı ayırmalarını ve Windows 10 üzerinde daha performanslı bir oyun deneyimi sağlar.

Şimdi iş ortaklarımızın yeni yılda herkesin oyunlarını canlandıracak Windows 10 PC’lerine bakalım.

Zaman zaman oyun oynayan ve oyun oynamanın yanı sıra Windows Hello, Cortana gibi Windows 10 özellikleri ile üretken olabilmek isteyenler, bu oyun PC’lerini kaçırmasın:

HP OMEN Laptop – 17t

HP OMEN Laptop – 17t

Biraz daha güçlü bir şey mi istiyorsunuz? Daha hızlı işlem gücü ve uzmanlaşmış grafikleri olan, belki de her yere yanınızda götürebileceğiniz kadar hafif bir şey? Aşağıdaki premium PC’lere bir bakın:

ASUS ROG Strix GL503

ASUS ROG Strix GL503

Lenovo Legion Y720 Laptop

Lenovo Legion Y720 Laptop

ASUS ROG Zephyrus

ASUS ROG Zephyrus

HP Omen X

HP Omen X

Acer Predator 21X

Acer Predator 21X

Her bir iş ortağımızın Windows ekosistemine kazandırdığı yenilikler ve bu çekici tasarıma sahip, zengin özelliklerle dolu cihazların oyunlara kattığı canlılık bize heyecan veriyor. Yeni yıla, iş ortaklarımızın Windows 10 üzerinde çalışan güçlü oyun PC’leriyle Windows 10’un en iyi özelliklerini deneyimleyerek girin.