Dijital Dünyada Başarılı Ekipler Zirvesi 2017’nin ardından

Çalışanlara istedikleri an istedikleri yerden birlikte daha etkili çalışma imkanı sağlayan Microsoft Teams’in Türkiye lansmanı kapsamında, 4 Mayıs’ta The Seed Emirgan’da Dijital Dünyada Başarılı Ekipler Zirvesi 2017’yi gerçekleştirdik. Hem etkinlik mekanına gelen 150’nin üzerinde katılımcının hem de sosyal medya kanallarımızdaki canlı yayından bizi takip eden izleyicilerin büyük ilgi gösterdiği etkinlik, organizasyonu büyük bir heyecanla gerçekleştiren biz Microsoft Türkiye ekibi de dahil tüm katılımcılar için ekip çalışmasına övgü niteliğinde ve ilham verici saatlere vesile oldu.

Günümüz iş hayatının değişimi yadsınamaz bir gerçek. Çalışanların yüzde 70’inin çalışma saatlerini ofis dışında geçirdiği bu yeni dünya düzeninde, şirketlerin takım olarak çalışabilme ihtiyacı giderek artmakta. Biz de bu zirveyle hem bu değişime ayna tutarak fikir alışverişinde bulunmak hem de ekiplerin yeni “birlikte çalışma platformu” Microsoft Teams ile sizleri tanıştırmayı hedefledik.

Çalışanlara, istedikleri an istedikleri yerden birlikte daha etkili çalışma imkanı sağlayan Microsoft Teams’in Türkiye lansmanını birlikte düzenlediğimiz değerli iş ortağımız Accenture’a buradan bir kez daha teşekkür ederiz.

Etkinlik notları

Kaçıranlar için büyük bir heyecanla gerçekleştirdiğimiz Dijital Dünyada Başarılı Ekipler Zirvesi 2017’den izlenimlerimizi aktarmak istiyoruz.

Zirve, gerçekleştirdiğim açılış konuşması ile başladı.

Ünlü basketbol koçu Çetin Yılmaz, 45 yıllık etkileyici kariyeriyle “Nasıl başarılı bir takım olunur?” başlıklı bir konuşmayla güçlü bir takım olmaya dair deneyimlerini paylaştı.

Accenture Digital Türkiye Lideri ve Kurucu Ortağı Erdal Güner, “Dijital Dünyada İnsan Kaynaklarının Dönüştürülmesi” başlıklı can alıcı bir sunumla bizlerleydi.

Herkesin görüş alışverişi yaptığı kahve arasının ardından değerli gazeteci Ayşe Arman’ın moderatörlüğünde Borusan İnsan Kaynakları Genel Müdürü Semra Akman, Egon Zehnder Yönetici Ortaklarından Murat Yeşildere ve Microsoft Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Esra Gaon’un katılımıyla “Takım Olmanın İpuçları” başlıklı keyifli bir panel gerçekleşti.

Son olarak Office Ürün Grubu Pazarlama Yöneticisi Oray Erkuş’un canlı demolar eşliğindeki etkileyici sunumuyla Microsoft Teams’in tanıtımı yapıldı.

Şimdi Microsoft Teams ile tanışma zamanı!

Ofis dışından çalışmanın yükselişe geçtiği günümüz iş hayatında, kurumunuzdaki takım çalışması ihtiyacını karşılamak için siz de Teams ile tanışın.

Office 365 ile entegre çalışan ve takım içi iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen Microsoft Teams, kurumların dijital dönüşümüne katkıda bulunmak için tüm özelliklere sahip. Her zamanki tanıdık Office 365 uygulamalarını, işinizi kolaylaştıracak yeni özellikleriyle gerçek zamanlı işbirliği içinde kullanın; bilgi paylaşımı ve beraber çalışmada dijital çağı kalbinden yakalayın. Blog yazımızı okumak ve Teams’i denemek için buraya tıklayın.

İletişimi güçlü, dijital dünyaya adapte ve üretken ekipler için Microsoft Teams ile tanışan ve zirvemize katılan herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz. Etkinlik anından fotoğraflar için Facebook sayfamızdaki Dijital Dünyada Başarılı Ekipler Zirvesi albümüne göz atabilirsiniz.