Microsoft To-Do ile tanışın!

Bugün size gününüzü planlamanızı ve yönetmenizi kolaylaştıran yeni, akıllı bir görev yönetim uygulamasını tanıştırmak istiyoruz: Microsoft To-Do.

Şu anda önizlemesi yayınlanan To-Do, Wunderlist uygulaması ekibi tarafından geliştirildi. Uygulama, düzenli ve her gün en verimli biçimde çalışmaya yardımcı olan daha akıllı, kişisel ve kolay anlaşılır bir yöntem sağlıyor. Office 365 entegrasyonu ve akıllı bir algoritmayla çalışan To-Do, görev yönetimini basitleştirme ve sizin daha fazlasını başarmanıza yardımcı olmayı hedefliyor.

Yapacağınız her şey tek bir yerde

To-Do, iş ve ev projeleri, hatta alışveriş ya da taşınma gibi günlük ya da kişisel büyük organizasyonlarınız da yapacağınız her şey için bir liste oluşturmanıza yardımcı olur. Anımsatıcılar koyarak yapacağınız işlere ait zamanlamaları, son tarihleri, notları izleyebilir; her listeyi renkli temalarla kişiselleştirebilirsiniz. iPhone, Android telefon, Windows 10 cihazlar ve web için To-Do uygulamalarıyla listelerinize her yerden ulaşabilirsiniz.

Gününüzü Akıllı Önerilerle planlayın

Yapacağınız işleri ve listeleri yönetmek bazen bu işleri yapmak kadar zahmetli olabilir. To-Do, uygulamayı başlattığınız andan itibaren gününüze odaklanıp, planlamanıza yardımcı olur. My Day listeniz her sabah temiz bir sayfa olarak açılır, o gün yapmak istediklerinizi daha kararlı biçimde oluşturmanıza olanak tanır.

En önemli olanlara dair fikir almak için Akıllı Öneriler’den de yararlanabilirsiniz. Ampul simgesine dokunduğunuzda bir gün öncesine ait yapılacak işleri, zamanı gelen ya da yakında gelecek olan işleri ve To-Do’nun akıllı algoritması temelinde diğer kullanışlı önerileri görebilirsiniz. O gün yapmak istediğiniz işleri My Day’e eklemeniz yeterlidir.

Microsoft Office ile entegrasyon

Office 365 üzerinde geliştirilmesi, To-Do uygulamasının önümüzdeki aylarda daha fazla yerde daha kullanışlı bir ürün olmasını sağlayacak. İlk olarak sağladığımız Outlook entegrasyonuyla Outlook Görevlerinizi her yerden kolayca takip edebilirsiniz. Görevleriniz otomatik olarak To-Do ile eşitlenecek, tüm cihazlardan erişebilecek ve yönetebileceksiniz.

Kurumsal bulutta geliştirilen tek görev yönetimi uygulaması olan To-Do, Office 365 müşterilerimizin beklediği gelişmiş güvenliği sunuyor. Verileri yolda ve beklemedeyken şifreleyen uygulama, hiper ölçekli, küresel veri merkezleri ağından sağlanıyor. BT profesyonelleri To-Do Önizlemesini ticari kullanıcılar için Office 365 yönetim merkezinden şimdi etkinleştirebilirler.

Bundan sonra ne var

Bugün duyurduğumuz To-Do Önizlemesi, son altı yılda Wunderlist hayranlarının destek ve önerileri olmadan gerçekleşemezdi. Önümüzdeki aylarda Wunderlist’in sık kullanılan öğelerinden daha fazlasını To-Do’ya getirecek; liste paylaşma, Mac, iPad ve Android tablet için uygulamalar, ayrıca diğer Microsoft hizmetleriyle yeni entegrasyonlar sunacağız. Wunderlist’in en iyilerini To-Do’ya yerleştirdiğimizden emin olduğumuzda Wunderlist adını emekli edeceğiz. Adı ve simgesi değişse de, size Wunderlist’i getiren ekip yine işbaşında olacak. To-Do’yu daha kullanışlı, sezgisel ve kişisel hâle getirmek için çalışıyoruz.

iPhone, Android, Windows ve web için To-Do Önizlemesini bugün edinin.

To-Do’yu daha da iyileştirmeye yönelik düşünce ve fikirlerinizi duymak isteriz. Bizimle uygulama içi iletişim formumuzu kullanarak ya da UserVoice, Twitter, Facebook’ta konuşabilirsiniz.