Imagine Academy Müfredat ve Sertifikasyonları şimdi çok özel fiyatlarla

Eğitim kurumunu üst düzeye taşımak ve öğrencilerinin teknoloji becerisini geliştirmek isteyen yöneticiler; Microsoft Imagine Academy Müfredat ve Sertifikasyonlarına 15 Haziran’a kadar geçerli olacak avantajlı fiyatlarıyla sahip olma fırsatını kaçırmayın!

Microsoft Imagine Academy (MSIA) müfredat ve sertifikasyonları nedir?
Öğrenci ve öğretmenlerinizin yazılım geliştirme, bilişim teknolojileri, Office ve dijital vatandaşlık gibi teknolojik becerilerini geliştirme ve onlara bilişim teknolojileri iş kollarında geçerliliği olan sertifikasyonlar ile istihdam sağlamaya yardımcı olacak Microsoft Imagine Academy (MSIA) müfredat ve sertifikasyonları ile ilgili avantajlı fiyat fırsatından yararlanmak için Microsoft Türkiye Eğitim Ekibi’nden Müşteri Yöneticisi Esra Tuğçe Ergün a-esre@microsoft.com ve Eğitim Stratejisi Yöneticisi Eyyüphan Keskin’e ekeskin@microsoft.com erişebilirsiniz.

Avantajlı fiyat fırsatı yalnızca 15 Haziran’a kadar geçerli olacaktır.

Dünya çapında geçerlilik

MSIA öğrenciler ve öğretmenlerin mesleki gelişimi için mükemmel bir platform sunuyor. Dünya’da 170+ ülkede faaliyet gösteren 160,000 eğitim kurumu dijital okuryazarlık, günlük derslerinde Office ve eğitim teknolojilerini kullanma, yazılım geliştirme araçları kullanmayı öğretme gibi teknik becerilerini Imagine Academy içerisinde yer alan zengin müfredatlar ve akademik içerikler üzerinden geliştiriyor.

Imagine Academy (MSIA) içerisindeki 150 çevrimiçi müfredat ile öğretmen ve öğrencilerinizin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Teknolojileri Teknik ve Dijital Vatandaşlık / Office ile Üretkenlik becerilerini geliştiriyor ve bu becerileri uluslararası sertifikasyonlarla tasdik ediyor.

Bugün İnsan Kaynakları platformlarında da iş ilanlarına baktığımızda yaklaşık 2,500+ pozisyonun Microsoft teknolojileri kullanma becerisi/sertifikası gerektirdiğini görüyoruz.

MSIA ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilmeniz için aşağıdaki kaynakları sizin için derledik:

  1. Imagine Academy Tanıtım Videosu
  2. Microsoft Imagine Academy Tanıtım Sayfası
  3. Sertifikasyon Yol Haritası
  4. Program Avantajları