Skype Kurumsal’ı kullanmak için 6 neden

skype-kurumsal

Artık iş hayatı ofis ile sınırlı değil. Müşteri ziyaretleri, evden çalışma kültürü, sık yolculuk edenler için havaalanları, istasyonlar… Günümüzde yolda olmak bile artık toplantılara katılmamak için bahane olmayabiliyor. İşte bu noktada sınır tanımadan işbirliği yapmak üzere en profesyonel çözüm olan Skype Kurumsal’ın en güzel özelliklerinden birkaçını sizin için derledik:

1. Her yer sizin için bir toplantı odası!

Skype Kurumsal ile 250 kişinin katılmasına olanak veren çevrimiçi toplantılar yapabilirsiniz. Üstelik herkesin Skype Kurumsal’da olması gerekmez. Toplantı davetiyesi gönderdiğinizde, başka kurumlardaki kontaklarınız da yaptığınız bu online toplantıya internete bağlı herhangi bir cihazdan dahil olabilir

2. Toplantınızı Outlook üzerinden ayarlayın, takvime ekleyin

Toplantıları Outlook’tan çıkmadan organize edin. Tüm Online toplantılarınız da otomatik olarak Outlook takviminize işlensin. Takviminizde görebileceğiniz toplantı üzerinden notlarınızı, saat değişikliklerini hızlıca yapın.

3. Toplantı Notlarınız OneNote’a kaydolsun

Skype Kurumsal ve Outlook entegrasyonu sayesinde toplantı için OneNote’ta bilgileri otomatik doldurulmuş bir not sayfası oluşturun ve toplantı notlarınızı buraya yazın.

4. Skype Kurumsal ile Web’de müşterilerinize ve topluluklara yayın yapın

Skype Kurumsal’daki toplantılarınızı internet üzerinden yayınlayın, 10.000’e kadar izleyici grubu istedikleri cihazdan tarayıcı aracılığıyla yayını takibe alsın. Web yayınlarınıza gerçek zamanlı anket ya da yayın sırasında iletişim olanağı gibi pek çok özellik eklemeniz de mümkün.

5. İnternet erişiminiz kötüyse toplantıya sabit hattan bağlanın

Skype Kurumsal PSTN Konferansı özelliğiyle, katılımcıları telefon ile arayın ve Skype Kurumsal’a katılmalarını sağlayın; başkalarını eklemek için direkt toplantıdan arama yaparak bağlanın. Arayarak bağlanma özelliği; bilgisayar, akıllı telefon ve tarayıcıdaki tek dokunuşla katılma seçeneklerine ek olarak sunulur ve internet erişimi olmayan yerlerden bile çevrimiçi toplantılara katılmaya olanak tanır.

6. Skype Kurumsal Uygulaması aslında bir Masa Telefonu!

Skype Kurumsal uygulamanızı santral özellikleri ile kullandığınız durumda, masa telefonunuza gelen tüm çağrılar aynı zamanda Skype’ınıza yönlenecek ve aynı zamanda Skype uygulamanız üzerinden de yeni çağrılar başlatabileceksiniz. Böylece masanızın üzerine bir telefon koyma ihtiyacınız ortadan kalkacak. Home office çalışanlar için masaüstü bilgisayarınız ya da mobil cihazınızı yanınızda götürerek, masanızdaymış gibi çalışabileceksiniz.

Daha fazla bilgi edinmek ve Skype Kurumsal’ı kullanmaya hemen başlamak için tıklayın.