Microsoft Siber Güvenlik Web Semineri’ne davetlisiniz

blog-CyberSecurity

Siber tehditlere karşı etkili çözümler için Microsoft’un yeni teknolojileriyle tanışın.

Dijital dünya son dönem siber saldırı haberleriyle her zamankinden daha fazla meşgul. Tüm özel şirketlerin, kamu kurumlarının ve tüketicilerin karşı karşıya kaldığı bu gerçeklikle karşımıza en sık çıkan kavramsa güvenlik. Araştırmalardan gelen rakamlar da bu olguyu doğrular nitelikte. Buna göre, kimlik çalınmaları ve saldırının fark edilmesi arasında geçen ortalama 229 günde, 160 milyon müşteri kaydı ele geçiriliyor; bu da pazarda 3 trilyon dolar değerinde bir zarara yol açıyor.

Bu tehditlere karşı sizleri olası ataklara karşı bilgilendirmek üzere 21 Haziran saat 10:00‘da gerçekleştireceğimiz Microsoft Siber Güvenlik Web Semineri‘ne davet ediyoruz. Bu web semineri sayesinde Microsoft olarak siber güvenlik alanındaki çabalarımızı ve bunların teknolojilerimize nasıl yansıdığı hakkında daha fazla bilgi sahibi olacak ve siber güvenlik alanındaki uzmanlarımızla tanışma fırsatı bulacaksınız.

Web Seminerine Hemen Kayıt Olun

Microsoft, tüm dünyada müşterilerimizin güvenliği konusundaki kararlılığını göstermek için güvenlik stratejisine 1 milyar dolar değerinde yatırım gerçekleştirdi. Güvenlik alanında öne çıkan özelliklerimizden bazıları:

uyumluluk

Uyumluluk

Standartlarla uyumluluğumuzu sürekli olarak geliştiriyoruz. Ayrıca ISO/IEC 27018 içeren denetimleri birleştiren ilk büyük bulut platformu sağlayıcısı olmak gibi ayrıcalıklara da sahibiz.

verileri_tutma

Verileri tutma

Kurumsal servislerimizi kullanan müşterilerimize, verilerini tutmak istedikleri coğrafi konumla ilgili seçenekler sunarken bu konumu seçerken denetimin müşterilerimizde olmasını garanti ederiz.

bulut_servisleri

Bulut servislerinde geniş seçenek yelpazesi

Microsoft’un bulut seçenekleri sektör veya iş gereksinimlerinden bağımsız olarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere şekillendirilmiştir. Bunlar belirli bir bölgede veya ülkede yer alan hiper ölçekli bulut altyapısından, hizmet sağlayıcı iş ortaklarımızın barındırdığı ve yönettiği ortamlara kadar değişiklik gösterir.

Potansiyel siber saldırılara karşı korunmayı, bunları algılamayı ve yanıt vermeyi öğrenmek ister misiniz? Microsoft Siber Güvenlik Bilgilendirme Web Semineri için hemen kaydolun.

Web seminerine hemen kayıt olmak için tıklayın