Microsoft Yenilikçi Uzman Eğitmen Programı için başvurular başladı!

uzman_egitmen_agi

Microsoft’un dünya çapında düzenlediği eğitmen etkinliklerine katılmak ister misiniz? Microsoft Türkiye olarak siz değerli eğitmenlerimizi, tanınmış uluslararası platformlara taşıyoruz.

MIE_Expert Microsoft Yenilikçi Uzman Eğitmen (MIE) Programı ile öğrencilere daha kaliteli ve çağdaş bir öğrenim sağlamak temek hedefimiz. Aynı zamanda öğretmenlerimizin sınıflarında teknoloji kullanımını öğrenmelerine yönelik, ücretsiz mesleki gelişim eğitimleri de sağlıyoruz.

Teknopedagojik bütünleştirme vizyonunun önderliğini yapacak eğitimcileri öne çıkarmayı amaçlayan bu program her disiplinden eğitmen ve akademisyene açık.

400’den fazla Microsoft Örnek Okulu’nda uygulanan bu program, 3.700’den fazla eğitmeni bir araya getiriyor. Siz de bu programa katılmayı dilerseniz:

  • Microsoft Eğitmen Ağı’nda ücretsiz olarak profil oluşturmanız
  • 2 dakikalık bir Office Mix, video ya da Sway ile aşağıdaki üç soruya yanıt vermeniz:
    • Neden Microsoft’un Yenilikçi Uzman Eğitmeni olmaya uygun bir aday olduğunuzu düşünüyorsunuz?
    • Microsoft teknolojilerini sınıf içerisindeki uygulamalarınızla nasıl bütünleştirdiğinize dair örnekler paylaşabilir misiniz?
    • Bir MIE Expert olmanız durumda, kazanacağınız unvan ve deneyimlerin eğitmenlik görevinize nasıl bir katma değer sağlayacağını öngörüyorsunuz?
  • Başvuru formunu* doldurmanız yeterli.

*Mix/video/Sway içeriğinizi başvuru formunda bir URL bağlantısı olarak paylaşmanızı rica ediyoruz.

 Unutmayın, son başvuru tarihi 15 Temmuz 2016!