Şimdiye kadarki en iyi Windows deneyimi için Windows 10 Ücretsiz Yükseltme süresini kaçırmayın

W10_Tablet

Windows 10’un birinci yıl dönümünü kutlamaya hazırlanırken, şu anda Windows 10’un tüm dünyada 300 milyonu aşkın cihazda çalıştığını sizlerle paylaşmaktan kıvanç duyuyoruz.

Windows 10’un bir yıldan kısa bir süre içinde en büyük çevrimiçi hizmetlerden biri haline gelmesi bize mutluluk veriyor. Daha kişisel bilgi işlem vizyonumuzun temeli olan Windows 10; sağladığı tanıdık, güvenli, güvenilir, daha kişisel ve üretken yüzüyle yenilikçi deneyimler sunuyor.

Evde, okulda, küçük ve büyük işletmeler ve diğer kuruluşlarda insanların Windows 10’u çok daha çabuk benimsediklerini, çok daha fazla kullandıklarını görüyoruz.

İşte bu görüşümüze dair birkaç örnek:

  • Yalnızca Mart ayında kullanıcıların Microsoft Edge’de geçirdikleri süre 63 milyar dakikadan fazla; bu, geçen üç aylık dönemin toplam süresine göre %50’lik bir artış. Yalnızca Windows 10’da sunulan Microsoft Edge, sizlerin işlerinizi yürütebilmenize yardımcı olan modern tarayıcımız.
  • Windows 10’un kişisel dijital asistanı Cortana, lansmanından bu yana 6 milyar sorunun yanıtlanmasına yardımcı oldu.
  • İnsanlar Windows 10’da eskiye göre çok daha fazla oyun oynuyorlar; lansmanından bugüne 9 milyar saatin üzerinde oyun oynandı.
  • Windows 10 ile birlikte gelen Fotoğraflar, Groove Müzik, Filmler ve TV gibi uygulamalar her ay milyonlarca etkin kullanıcı tarafından kullanılıyor; yalnızca Fotoğraflar uygulamasında bu sayı 144 milyonun üzerinde.
  • Windows Mağazası ise, Facebook, Instagram, Facebook Messenger; ayrıca Vine, Hulu, Netflix, Twitter güncellemeleri; Rise of the Tomb Raider, Quantum Break ve diğer popüler PC oyunları gibi yeni Evrensel Windows Platformu uygulamalarıyla büyümeye devam ediyor.

Windows 10 hizmetleri her ay daha da gelişiyor; ayrıca Kasım ayında önemli yenilikler yayınlanacak, bu yaz Windows 10 Yıl Dönümü Güncellemeleri gelecek. Ve Windows 10’un bir hizmet olarak sağlamasının bir parçası olarak bu hizmetlerden elbette tüm Windows 10 müşterileri yararlanacak; üstelik ücretsiz.

Windows’un tüm sürümlerinde en yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan Windows 10’un özelliklerinden herkesin yararlanmasını istiyoruz. Herkesin bütçesine uygun esnek fiyatlarla mükemmel yeni Windows 10’lu cihazlar sunuluyor.

Bugün size, henüz bu fırsatı değerlendirmediyseniz, ücretsiz yükseltme teklifimizden yararlanmanızı hatırlatmak istiyoruz; şimdi tam zamanı. Windows 10’a ücretsiz yükseltme teklifi, herkesin çok daha hızlı yükseltmesine yardımcı olmak için Microsoft’un ilk kez yaptığı bir uygulama. Zaman hızla geçiyor! Ücretsiz yükseltme teklifi 29 Temmuz’da bitecek. Bu fırsatı kaçırmadığınızdan emin olmak istiyoruz. 29 Temmuz’dan sonra Windows 10’u yeni satın aldığınız bir cihazla ya da 119$ karşılığında tam sürümünü satın alarak edinebileceksiniz.

Bryan Roper, Windows 10’a Yükseltmenin En Önemli 10 Nedeni’ni sizlerle paylaşmamda bana yardımcı olacak bir video hazırladı.

Windows 10’a zaten yükselttiyseniz, teşekkür ederiz. Henüz yükseltmediyseniz, bugün yükseltmeyi düşüneceğinizi umuyoruz.