Türkiye’nin en beğenilen bilişim şirketi Microsoft

Microsoft_Capital_odul

Microsoft, Capital dergisi tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2015” araştırması kapsamında Türkiye’nin en beğenilen bilişim şirketi ödülünü aldı. Ödül düzenlenen bir törenle Microsoft Genel Müdürü Murat Kansu’ya verildi.

Microsoft, Capital dergisinin düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2015” araştırması kapsamında “En Beğenilen Bilişim Şirketi” seçildi. Ödül, 28 Nisan Perşembe günü Four Seasons Bosphorus İstanbul Hotel’de düzenlenen bir törenle verildi.

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu “En Beğenilen Bilişim Şirketi Ödülü”nü, Barem Kurucu & Başkanı ve TÜAD Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Pervin Olgun’dan aldı.

“Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2015” araştırmasında 700’ün üzerinde şirketten 1.602 yöneticiye ulaşıldı. Türkiye’nin en beğenilen 20 şirketi, araştırmaya katılan tüm iş dünyası temsilcilerinin görüşleri alınarak hesaplandı. 36 sektörün en beğenilen şirketleri de sadece ilgili sektörün temsilcilerinin yanıtlarıyla belirlendi. Bu yıl 16. kez düzenlenen araştırmada Yılın Bilişim Şirketi ödülü Microsoft’un oldu.