Bulut teknolojisinden faydalanan KOBİ’ler gelirlerini %15 artırıyor

KOBİ’ler, ufkunuzu Wise TV’nin Microsoft Türkiye KOBİ Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü ile gerçekleştirdiği bu videolarla genişletin. Bulut teknolojisinde öngörülenlerden geleceğe nasıl hazırlanmanız gerektiğine ve size özel çözümlerimize ilişkin detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz:

1. KOBİ’ler teknolojik altyapı anlamında geleceğe nasıl hazırlanmalılar?
KOBİ’ler için teknoloji niçin birinci sıraya oturdu? Bulut teknolojisiyle beraber yatırım masrafları nasıl azaldı? Yanıtlar için bu videoya kulak verin.

2. Teknolojiye ayak uyduramayan KOBİ’leri hangi riskler bekliyor?
Bulut ile rekabet avantajı niçin kaçınılmaz? Performans ölçümünden uzaktan çalışma avantajına, müşteri takip sisteminden finans programlarına; önce bulut, önce mobil vizyonumuzun tüm segmentlerden firmalar için nasıl faydalar sağlayabileceğine dair yanıtlar bu videoda.

3. Microsoft Kobi Çözümleri KOBİ’lerin işlerini nasıl kolaylaştırıyor?
Wise TV sordu, Microsoft Türkiye KOBİ Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsü yanıtladı. CRM Online, Office 365, Skype for Business ve EMS gibi ürünlerimize ve adını sıklıkla duyduğunuz Azure dünyasına dair merak edilenleri sizler için bu kısa videoda anlattık.

4. Microsoft’un gelecekteki bulut stratejisi nedir?
Stratejik önceliklerimizin en başında ve merkezinde bulunan bulut teknolojisine yaptığımız yatırımlar ile geleceğe dair bakışımızı Microsoft Türkiye KOBİ Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsu’dan dinleyin.

5. KOBİ’ler teknolojik anlamda gelecek 5 yılı planlarken Microsoft’u takip etmeliler.
Bizi niçin takip etmelisiniz? Çünkü Microsoft olarak KOBİ’lerin hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak ürün ve hizmetlere her yıl 6,5 milyar dolar yatırım yapıyoruz. Türkiye’de KOBİ kategorisine giren 3,5 milyon şirket arasından alanında sıyrılmak isteyen firmalar, teknoloji alanında harcadıkları kadar ödeyecekleri bir servis için yanıtı Microsoft’ta bulabilir.

6. Microsoft gelecek 5 yılda bulut trendinde ne noktada olacak?
Çizdiğimiz net strateji, yaptığımız yatırımlar ve hizmet ettiğimiz tüm segmentlerle diyalog halindeki takipçi yapımızla bulutta liderliğimizi açık arayla devam ettirmeye kararlıyız.

7. Microsoft KOBİ’lere ulaşmak adına ne gibi aktivitelerde bulunuyor?
İş ortaklarımız, Microsoft KOBi Çözümleri ve fazlası.