SQL Server 2016 Lansmanı

160319_sm_sql-server_1024x512

Günümüzün mobil ve bulut öncelikli dünyasına güç katacak özellikleriyle SQL Server 2016 lansman etkinliği bugün. Microsoft Ceo’su Satya Nadella ve Microsoft’un Bulut ve Kurumsal Birimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Scott Guthrie’nin 10 Mart 17.00’de canlı yayında yapacağı konuşmalarla başlayacak Data Driven etkinliğimizle, iş hayatının güncel sorunlarına karşı en yeni teknoloji çözümlerimizle tanışın.

Elindeki verileri akıllı eylemlere çevirebilen şirketler gelecekte iş hayatının söz sahibi isimleri olacak. Microsoft liderleri iş hayatındaki değişimde verilere dair içgörülerin nasıl etkin bir rol aldığını; müşterilerin yenilikçi hamleler yapabilmek için verilere hangi yollarla odaklandığını ve SQL Server 2016’nın bu anlamda nasıl alanının lideri olduğunu lansman etkinliğinde paylaşacak.

Geliştiricilerden yöneticilere iş hayatına yön veren herkes için zihin açıcı özelliklere sahip bu canlı yayında, Mobil yerleşik BI, entegre analizler, güvenlik yenilikleri, kritik işlemler için bellek içi performans ve en yeni hibrit bulut çözümlerini öğrenmek için canlı yayın saatini ajandalarınıza ekleyin.

SQL Server 2016

SQL Server 2016’nın herkese açık en yeni önizlemesi indirilmeye hazır. Microsoft veri platformu tarihinin; gerçek zamanlı operasyonel analizler, mobil cihazlar üzerinde zengin görselleştirmeler, gelişmiş yeni güvenlik teknolojileri ve en yeni hibrit bulut senaryolarıyla beraber attığı en büyük adım.

Tanık olmak yetmez; bu dünyaya siz de katılın.

Detayları okuyun ve hemen kaydolun!