Office 365 ile Artık İstediğin Her Yer Ofis!

heryeroffice

Teknolojinin bu kadar geliştiği bir dönemde artık mobil çalışma esnekliği, hepimizin ihtiyaç duyduğu konuların başında geliyor. Mobil cihazların elimiz kolumuz olduğu günlerde iş hayatımız da giderek mobilleşmekte. Şirketlerin de yavaş yavaş ofise bağımlı olmadan, mobil bir çalışma modeline geçmeye başlamasıyla artık bizim için her yer ofis!

Biz de Microsoft Türkiye Office ekibi olarak Office 365’in yeni özelliklerini yansıtan “Out of Office” konseptiyle sizlerle buluşmak istedik. Office 365’in daha hızlı, daha güvenilir ve şimdi tüm cihazlarda kullanılabilmesi gibi özellikleriyle artık tek bir ofise bağlı kalmamız gerekmiyor. E-postalarımıza her yerden her cihazdan ulaşabiliyoruz, Ekipçe üzerinde çalıştığımız belgelerimiz bir tık yakınımızda; üstelik üzerinde anlık olarak da çalışabiliyoruz. Trafikte, kafede ya da evde sesli ve görüntülü toplantılar yaparak hem zaman hem ulaşım maliyetinden tasarruf sağlıyoruz.

Bu süreçte belki de “Out of Office” kampanyamızla sizinle de yollarımız kesişmiştir. Neler yaptığımıza siz de göz atın, paylaşın.

Siz de nerede olursam olayım ofisim benimle diyorsanız, haydi bizimle mobil ofisinizi #heryeroffice hashtag’iyle sosyal hesaplarınızdan paylaşın.

Artık istediğimiz Her Yer Office!