Microsoft Dynamics CRM Online, Sosyal Mecra’da artık daha güçlü!

ms_social_engagement

Müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırmak, potansiyel müşterilere ulaşmak, marka ve ürünlerin algısını beslemek ve daha pek çok nedenle günümüzde müşteri ilişkilerini sosyal ağlardan da yönetebilmek kritik öneme sahip.

Bu iletişim biçimiyle müşterilerle sosyal kanallardan, doğru anda, doğru bilgi ve öngörüler kanalıyla iletişim kurarken bu yolla müşteri memnuniyeti üzerine olumlu bir etki kazanmak ve son kertede satışların artmasını sağlayan bir döngüye dahil olmak mümkün. Dynamics CRM Online bu noktada Microsoft Social Engagement (MSE) özelliğiyle daha güçlü bir sosyal altyapı oluşturarak mükemmel deneyimler yaşatıyor.

MSE ile sosyal ağlarda müşterileriniz, rakipleriniz, markanız ve ürünleriniz hakkında konuşulanları yakından takip ederek pazardaki yerinizi güçlendirebilirsiniz. Müşterilerinizden gelen servis ve çözüm taleplerini ya da sosyal mecraların tamamından gelen şikayetleri hızlıca saptayarak etkili yanıtlar verebilirsiniz.

MSDynamicsCRMOnlinewithMSE1 

İlk etki!

MSE sayesinde sosyal ağlarda hakkınızda paylaşılan tüm gönderileri takip edebilir, seçtiğiniz zaman diliminde Twitter ya da Facebook gibi kanalların hangisinden ne kadar gönderi yapıldığını ve eğilimleri kontrol edebilirsiniz. Bu analizler sayesinde, sosyal ağlarda bir sonraki adımınızı planlayarak doğru ve hızlı karar verebilirsiniz. Tüm kaynaklardaki gönderiler için zaman içinde gönderi haciminde gerçekleşen inişlere ve çıkışlara bakarak önemli olayları tek bakışta belirleyip, bunlar hakkında daha fazla ayrıntı edinmek için detayları incelebilirsiniz.

MSDynamicsCRMOnlinewithMSE2

MSDynamicsCRMOnlinewithMSE3

Detayları görmek

MSE’nin en etkileyici yanlarından biri de topladığı verileri olumlu, olumsuz veya nötr olarak ortaya çıkarması. Kolay anlaşılır çizelge ve grafikler sayesinde paylaşımların eğilimlerini kolayca belirleyebilirsiniz. Verilerde detaylara ulaşabilir ve kimlerin şirketiniz, ürünleriniz veya servislerinizden bahsettiğini, bu yorumların nerede yayınladığını ve tam olarak ne söylendiğini öğrenebilirsiniz. Bu grafiklerle neleri doğru yaptığınızı saptayabilir, olası sorunları büyümeden çözüme kavuşturabilirsiniz.

MSDynamicsCRMOnlinewithMSE4

Microsoft Social Engagement’in sağladığı heyecan verici özellikler hakkında ayrıntılı bilgi edinebilmek için buraya tıklayın. 

CRM Online’ı ücretsiz denemek için tıklayın!