Microsoft Office uygulamaları iPad Pro için hazır

Bugün, cihazlar ve platformlar genelinde herkese mükemmel bir Office deneyimi sağlama yolunda bir adım daha atıyoruz. Eylül ayında da duyurduğumuz gibi Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote uygulamalarını iPad Pro için iyileştirdik. Bugünden itibaren bu uygulamaları edinebilir, yeni çok görevli özelliklerinden yararlanarak iPad’inizde verimli biçimde çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

iPad Pro platformunda çoklu görev özellikleriyle öne çıkan Office’in yeni yeteneklerinden bazılarını aşağıda paylaşıyoruz.

Bölünmüş Görünüm

Aynı anda iki uygulama kullanmanız mı gerekiyor? Bölünmüş Görünüm özelliğiyle hiç sorun değil. Bundan böyle ekranınızda aynı anda iki Office uygulamasını etkin olarak açabilirsiniz.

Microsoft-Office-apps-are-ready-for-the-iPad-Pro-1-1

Örneğin iş sonuçlarınızı Excel’de analiz ederken PowerPoint’te ilgili grafiği güncelleyerek verilerinizle sununuzu yan yana görebilirsiniz veya e-posta iletisindeki eki gözden geçirirken, ilgili bir Word belgesinde gerekli değişiklikleri anında yapabilirsiniz. Yaptığınız değişiklikler otomatik olarak ekli dosyaya yansır, böylelikle tek bir dokunuşla göndermeye hazır olursunuz.

Yana Kaydırma

İkinci bir uygulama açmanız mı gerekiyor? Artık çok daha kolay. Birinci uygulama açıkken Yana Kaydırma özelliğini kullanarak ikinci uygulamayı açın. Şimdi, e-postanızı gözden geçirirken OneNote defterinize önemli bir listeyi kolayca ekleyebilir ya da bir satış sunusu oluştururken ekip arkadaşlarınıza yapılacak müşteri sunumu toplantısını hatırlatmak için kolayca ileti gönderebilirsiniz.

Microsoft-Office-apps-are-ready-for-the-iPad-Pro-3-3-1024x768

iPad Pro cihazları raflardaki yerini alırken bu güncel uygulamaların da kullanabilecek olmasından dolayı heyecanlıyız. Yakında çıkacak yeni özellikleri görmek için bizi izlemeye devam edin.

Office uygulamalarınızı bugün edinin

iPad Pro’nuz varsa ve yolda kullanım üretkenliği çözümünüzü eksiksiz hale getirmek istiyorsanız, işe Office 365’inizi bugün alarak başlayın! Görüntüleme ücretsizdir; Word, Excel, PowerPoint belgelerinizi iPad Pro veya Surface gibi daha büyük cihazlarda oluşturmak ve düzenlemek için mevcut Office iş modelimizle tutarlı, geçerli bir Office 365 aboneliğinizin bulunması gerekir. Office 365 aboneliğinizle tüm cihazlarınızda (beş cihaza kadar PC ya da Mac) tam kurulumlu Office uygulamalarına sahip olur, Office mobil uygulamalarının premium özelliklerinden yararlanır, 1 TB OneDrive depolama yeteneğiyle belgelerinize bulunduğunuz her yerden erişebilir, her zaman en güncel sürümlerle çalışırsınız. OneNote ve Outlook uygulamaları iPad Pro’da ücretsiz kullanılır.

iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPhone cihazınıza Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, OneDrive uygulamalarını hemen yükleyin.

iPad Pro için güncelleştirilen bu uygulamaları zevkle kullanacağınızı umuyor, geribildirimlerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz!