AzureCon, yarın!

AzureCon-FBBanner-(1200x628)_Turkish

Dünyanın en iddialı canlı sanal etkinliğine davetlisiniz; bunun için tek ihtiyacınız bir ekran. Saatleri 19.00’a ayarlayın ve AzureCon’la bize katılın. Böylelikle yeni özellikleri, sunduğu güçlü yepyeni imkânlar ve pratik ipuçlarıyla Microsoft Azure yeniliklerini ilk siz öğrenin!

Profesyonellerin rehberliğinde Azure’u adeta içinize çekeceğiniz bu heyecan verici etkinlikle bugünün ve geleceğin teknolojisinin ayrıntılarına girin.

Akıl, akıldan üstündür!

Microsoft Azure’u birinci elden deneyimleyerek tek günlük sanal etkinliğimizle bu platforma dair her şeyi öğrenin. Azure mühendisleri ve topluluk üyeleri rehberliğinde 50’den fazla video, Azure ile düşündüğünüzden fazlasını nasıl yapacağınızı gösterecek.

Azure’u yaratıcılarından dinleyin

Scott Guthrie, Jason Zander, Bill Staples, Scott Hanselman, Mark Russinovich ve diğer Azure mühendislik gurularından platforma dair pek çok özel ana hat. Azure sadece IT ve geliştiricilere yeni pencereler açmakla kalmıyor müşterileri de işlerini ileriye götürecek çözümlerle tanıştırıyor.

Etkinliğin ana başlıkları

  • Bulut gelişimi
  • Bulut altyapısı
  • Bulut ölçeklendirme veri platformu
  • Nesnelerin interneti (Internet of Things)
  • Büyük veri ve analizleri

Demolar, seminerler, interaktif soru & cevaplar, teknik oturumlarla dolu AzureCon etkinliğine dair detaylı bilgi için buraya tıklayın!