AzureCon etkinliğine davetlisiniz

Azure

Azure nedir? Azure’daki en son yenilikler nelerdir? İlki 29 Eylül 19.00’da düzenlenecek global çaptaki canlı ve çevrimiçi AzureCon ile etkinlik sloganına kulak verin: Microsoft Azure yeniliklerini ilk siz öğrenin!

Sanal bir etkinlik olan AzureCon, müşteri ve iş ortaklarımıza Azure’un birbiri ardına eklemlediği değerleri gösterecek şekilde tasarlandı. Bu noktada son yenilikler, müşteri hikâyeleri ve en iyi uygulamaları izlemeye hazır olun.

29 Eylül’de gerçekleşecek olan AzureCon, IT profesyonelleri, geliştiriciler, konuya ilgi duyan ve daha fazlasını öğrenmek isteyenler için sanal olarak senede iki defa hayat bulacak. Böylece Azure’un en son özellikleri, sağladığı imkânlar ve müşterilerin bu platformu kullanarak nasıl işlerini değiştirebileceklerine dair ciddi bir bilgi akışı olacak.

Bu tek günlük sanal etkinlik, Azure.com üzerinden yayınlanırken ana noktaların yanı sıra interaktif soru & cevap ve isteğe bağlı teknik oturumlara da olanak sağlıyor. Sanal etapta Microsoft yöneticileri, mühendisleri, topluluk üyeleri, iş ortakları ve müşteriler Azure’la yola koyulmanın ne kadar basit ve pratik olduğunu gösterirken platformun sağladığı muazzam imkânları da açığa çıkaracak.

Sanal etkinlik deneyiminde son nokta, tabii şimdilik…

Ana noktalar canlı olarak Scott Guthrie, Jason Zanders, Bill Staples gibi uzmanlar tarafından sahneye çıkarılan müşteriler, videolar, demolar ve duyurular kanalıyla anlatılacak.

Canlı interaktif soru & cevaplar kısmında ana noktaları anlatan konuşmacılar, teknik liderler ve stratejik iş ortakları akla takılanları aydınlatacak.

Teknik oturumlar ile Mark Russinovich, Scott Hanselman gibi teknik liderlere kulak vereceğiz.

50’den fazla isteğe bağlı derinlemesine teknik oturum kanalıyla Azure’un özellikleri ve sunduğu imkânlara dair ayrıntılara girin. İsteğe bağlı oturumların taslak listesi için buraya tıklayın.