Şimdi Microsoft Dynamics CRM 2016 zamanı!

dynamics_ana

Microsoft Dynamics CRM 2016, verimlilik ve mobilite odaklı yeni çözümlerle geliyor.

E-posta, Excel, OneDrive for Business gibi uygulamalar arasında kusursuz geçiş, gelişmiş mobil deneyim, zenginleştirilmiş veri analizi hizmetleriyle Dynamics CRM 2016 kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

Dynamics CRM 2016 aynı arayüzde, dikkat dağıtıcı unsurlara karşı verimliliği artırmak amacıyla geliştirilen araçla, müşterilerin kendi müşterilerine daha verimli bir şekilde hizmet verebilmesi amaçlandı.

dynamics1

Journal of Experimental Psychology’ye göre, her bir uygulamanın çalıştırılmasında yüzde 40 oranında bir verimlilik kaybı yaşanıyor. Microsoft bu verimlilik kaybını en aza indirmek amacıyla işlerin bir kısmının otomatikleştirilmiş bir şekilde yapılmasını sağlarken tamamlanma sürelerinde çok net kısalmalar sağlıyor.

Öne çıkan özellikleri

Dynamics CRM, gelişmiş bir Excel deneyiminde sunduğu kalıplar, fonksiyonlar ve tasarılar sayesinde müşterileri karmaşadan uzak, kendi müşterisine odaklanabilen ve önceden alışık olunan bir CRM deneyimine yönlendirmeyi hedefliyor.

dynamics7

Kurumlar aynı şekilde Dynamics CRM’in içinde bulunan belgelerine OneDrive for Business entegrasyonu sayesinde diledikleri yerden ulaşma şansına sahip olacak.

Microsoft Dynamics CRM 2016 Delve özelliği sayesindeyse satış temsilcilerine işlerine yarayacak sunumlar veya öneriler sunarak iş süreçlerini daha da verimli kılacak.

Yeni Dynamics CRM, veri yönetimi ve ileri mantıksal analiz yapabilmek için Azure Machine Learning’i de kapsayan Cortana Analytics Suite tarafından destekleniyor.  Bu şekilde müşteri ihtiyaçları önden tahmin edilecek, iş işleyişi aksamayacak.

dynamics5

Yeni Dynamics CRM ile satış ve servis profesyonellerine Android, iOS ve Windows platformlarının hepsini destekleyen aynı zamanda tamamen çevrimdışı kullanılabilen bir hizmete hazır olun. Uçtan uca müşteri odaklı çözümler sunacak olan Dynamics CRM 2016; self servis, yardımcı hizmetler ve saha hizmetleriyle müşteri memnuniyetini yükseltecek.

Satış verimliliğinde kanıtlanmış başarı

Microsoft geçen sene Dynamics CRM Online, Power BI ve Office 365’i kullanarak kurumlara satış verimliliği artırma teklifleri sundu. Dynamics CRM Online Professional ve Office 365 ekim ayından itibaren bahsedilen kapsamlı hizmetlerle piyasaya sunulacak.

Ek bilgi için Microsoft Dynamics CRM Twitter hesabı ve sayfası @MSDynamicsCRM  twitter.com/msdynamicscrm