KOBİ’lerin gücüne güç katıyoruz!

Microsoft_Genel_Muduru_Tamer_Ozmen_GoDaddy_EMEA_Bolgesi_Baskan_Yardimcis

Microsoft ve GoDaddy olarak güçlerimizi birleştirdik. Artık KOBİ’ler ayda sadece 2.99 TL’ye internete açılacak.

KOBİ’lerin teknolojik dönüşümünü kolaylaştırmak ve rekabet gücünü bilişimle kalkındırmak amacıyla Microsoft ve GoDaddy olarak stratejik işbirliği anlaşması imzaladık. Yeni işbirliğimizle KOBİ’ler ayda 2.99 TL’ye GoDaddy danışmanlığında kendi internet sitelerine sahip olacak. Ayrıca Microsoft Office 365 bulut teknolojisiyle 50 GB kapasiteli e-posta servisinden faydalanıp, istedikleri an istedikleri yerden çalışmanın avantajını yakalayacaklar.

GoDaddy, dünyanın lider internet alan adı servis sağlayıcılarından biri. Microsoft Türkiye olarak ülkemizin teknoloji üreten ve ihraç eden bir topluma geçişinde kritik öneme sahip olan KOBİ’lere bilişim alanında çözüm ortağı olma hedefiyle GoDaddy ile stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladık.

Bu anlaşmada neler var?

GoDaddy ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği kapsamında, KOBİ’ler, e-posta, kurumsal web sitesi, alan adı, Word ve Excel dosyalarını internet üzerinden düzenleme, dosya saklama ve paylaşımı gibi içeriğe sahip Microsoft’un Office 365 servisinden yararlanarak ayda 2.99 TL’ye işlerini internette kolayca yönetebilecekler.

GoDaddy müşterisi KOBİ’ler Microsoft’un bulut teknolojisi Office 365 ile her an her yerden işlerini takip edecek, kendi internet siteleri üzerinden rekabette küresel pazarlara açılacaklar.

Türkiye’deki KOBİ’lere yıllık satın alımlarda ilk yıl için ayda sadece 2.99 TL’ye Office 365 paketi

GoDaddy’nin yeni teklifi Türkiye’deki küçük işletmelerin hızlı ve kolay bir biçimde, iki dünya lideri şirketin hizmetlerini kullanarak bütüncül bir web varlığı oluşturmalarına olanak sağlıyor.

Paket kapsamında KOBİ’lere sunulan hizmetler:

  • Özel bir alan adı
  • Seçilen alan adında işletmenin websitesi için barındırma hizmetini de kapsayan GoDaddy Web Sitesi Mimarı üyeliği
  • Kurumsal e-posta, kişiler ve takvimleri seçilen alan adına bağlayan Microsoft Office 365
  • GoDaddy’den Türkçe müşteri desteği

Verimlilik, hız ve esneklik!

Tüm bunların yanında GoDaddy, Office 365’in lider doküman yönetim platformu Sharepoint, sesli görüntülü iletişim çözümü Skype for Business ve tüm dünyada 1.7 milyar kişinin kullandığı Office uygulamasını müşterilerine sunacak.

Office 365 servisiyle Türkiye’deki küçük işletmeler, maliyet avantajı ve güvenli altyapı desteğiyle internette faaliyetlerini yürütebilecek. GoDaddy böylece sunduğu servisler ve kolay erişilebilir müşteri desteğiyle dijital dünyada öne çıkmak isteyen KOBİ’lere verimlilik, hız ve esneklik katacak.

Yöneticilerin görüşleriyle yeni işbirliğimiz

GoDaddy üst yönetiminden GoDaddy EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı Stefano Maruzzi’nin yanı sıra basın mensuplarıyla bir araya gelen Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen konuya dair şunları söyledi:

Microsoft Türkiye olarak ülkemizin Ar-Ge yatırım ve 2023 vizyonu hedefi doğrultusunda çalışmalarımıza yön vererek KOBİ’lerimizin büyümesi için yeni çözümler ve işbirlikleri hayata geçiriyoruz. Ülkemizin dünyanın 10 büyük ekonomisi arasına girebilmesi için KOBİ’lerimizin teknolojiyle güçlenmesi ve yenilikçi teknolojileri daha etkin biçimde kullanması gerekiyor. Türkiye’nin en büyük ekonomilerden biri olması için KOBİ’lerimizin dünyaya açılması ve rekabet gücüne sahip olması çok önemli. Bugün sürdürülebilir büyüme ve etkin rekabet gücü için her zaman söylediğimiz gibi teknoloji bir lüks değil bir gereklilik. KOBİ’lerimiz son teknolojileri ön görülebilir maliyetlerle, çok büyük başlangıç yatırımları yapmadan kullanmak istiyor. Dolayısıyla biz de KOBİ’lerimizin verimlilik ve üretkenlik artışlarına katkıda bulunmak üzere çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz işbirliği kapsamında Microsoft Office deneyimini bulut teknolojisiyle birleştiren ‘Office 365’ servisini KOBİ’lerle buluşturuyor, işlerini internetten yönetmeleri için onlara destek oluyoruz. Microsoft’un Office 365 bulut teknolojisi ile işletmeler hem maliyet hem de rekabet avantajı kazanıyor.”

Basın toplantısında konuşma yapan GoDaddy EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı Stefano Maruzzi ise Microsoft ile gerçekleştirdikleri işbirliğinin onları çok heyecanlandırdığını söyleyerek şöyle konuştu:

“Hızla büyüyen internet kullanıcı nüfusu ile Türkiye, şimdiden bölgedeki en büyük internet penetrasyonuna sahip ülkelerden bir tanesi. Tüketiciler ve işletmeler her gün daha da artan bir biçimde ürün ve servisleri internette arıyor ve müşterilerin bu ihtiyaç ve isteklerini karşılamak da kurumlar için artık bir gereklilik haline geldi. Bu paket ile altyapı maliyetine gerek kalmadan işletmelerin, en hızlı ve uygun koşullarda teknolojiye ulaşmaları için avantajlı bir çözüm getiriyoruz. KOBİ’lerimizin verimliliğini ve karlılığını artıracak bu işbirliğini teknolojinin öncü kurumu Microsoft Türkiye ile gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Günümüz şartlarında sürdürülebilir başarının teknoloji ile mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu bağlamda, Türkiye’deki küçük işletmelere dijital ekonomide büyümeleri için doğru araç ve çözümler sunmak ve onların tüm dünyada daha fazla müşteriye ulaşmaları ve 7/24 faaliyet göstermeleri için yardımcı olmak en önemli hedefimiz.”