Akademik Üretkenlik Çözümü Okuryazarlığı Artık Ücretsiz!

PD - Digital Literacy

Okul yöneticilerimiz! Dünyanın en iyi üretkenlik çözümü kurumlarınıza ücretsiz geliyor. 21. yüzyıl’da öğrencilerimizin, eğitmenlerimizin ve siz yöneticilerimizin ihtiyaç duyduğu dijital okuryazarlık gelişimi için Office 365 gibi eğitimler artık ücretsiz!

Bilgisayar kullanımı aşinalığınıza bakmaksızın, kolaylıkla erişebileceğiniz ve kendi hızında bitirebileceğiniz dijital okuryazarlık kurslarımız size, bilgisayar kullanımına ilişkin ihtiyaç duyduğunuz temel becerileri ve bilgi dağarcığını kazandırıyor. Bu programın temel amacı, ana hatları ile bilgisayar kullanımına dair belli başlı konseptleri ve günümüz akademik ileri eğitim ile iş dünyasının zorunda kıldığı becerileri edinmeniz için sizlere rahatça uygulayabileceğiniz kişisel bir müfredat sunmak. Teknolojiyi günlük yaşantınızda kullanabilmek ve sizlerin, ailenizin ve toplumumuzun geleceği için yeni sosyal ve ekonomik gelişim fırsatları yaratmamız için dijital okuryazarlılık artık bir olmazsa olmaz.

Sizlere ücretsiz sunduğumuz bu eğitimlerle, dünyanın en kapsamlı akademik üretkenlik çözümü Office 365 gibi dijital teknolojileri rahatlıkla kullanabilecek ve yetkinliğinizle özgüven kazanacaksınız. Aynı zamanda, hem evde hem de okulda verimliliğinizi hissedebilir derecede artıracaksınız. Üstelik bu eğitimleri internet üzerinden güvenli bir şekilde alıp, gönül rahatlığıyla uygulayabildiğiniz gibi günlük yaşantınızın vazgeçilmez bir parçası haline de getirebilirsiniz.
Günümüzdeki birçok iş kolu artık temel dijital okuryazarlık becerileri ile aşina ya da uzman olmayı gerektiriyor. Öğrencilerimizi yarının iş dünyasına başarıyla hazırlamanın en emin yollarından birinin, Microsoft ailesi olarak sizlerin kişisel gelişimi için hazırladığımız bu dijital okuryazarlık müfredatı olduğuna dair sonsuz güvenimiz var. Basit bir e-posta gönderme işleminden, özgeçmiş yaratmaya kadar geniş bir iş yükü yelpazesini kapsayan dijital okuryazarlık faaliyetlerini artık gözünüz kapalı yapabilir duruma geleceksiniz.

Sizlerle son olarak bir sevindirici haberi daha paylaşmak istiyoruz! Sizler için hazırladığımız dijital okuryazarlık müfredatına yabancı dil engelinden dolayı erişim güçlüğü yaşayan sevgili eğitmenlerimiz, öğrencilerimiz ve okul yöneticilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bu kaynakları önümüzdeki dönemlerde Türkçe’ye çeviri çalışmalarımızı başlattık. Hepinizi bu eğitimleri sıkıca gözden geçirip, değerlendirmeye davet ediyoruz. Eğitimlerimizin faydasını göreceğinizden eminiz. Kolaylıkla erişebileceğiniz ve kendi hızında bitirebileceğiniz dijital okuryazarlık kurslarımızın zenginliğini kendi gözlerinizle görmek için mutlaka sitemizi ziyaret edin.