Skype for Business Etkinliği’ne Davetlisiniz!

Skype-for-business-logo1

İletişimde yeni bir çağ başlatıyoruz ve Skype for Business’ı Türkiye’de Türkçe olarak kullanıma sunmaya hazırlanıyoruz! Skype for Business’ı deneyimlemek üzere kurumsal müşterilerimizi, 16 Nisan Perşembe günü 08:30’da CVK Park Bosphorus Hotel Taksim’de lansman etkinliğimize davet ediyoruz!

Microsoft’un birleşik iletişim çözümü Lync, lansmanını yaptığımız 2010 yılından beri her ölçekteki ticari firma tarafından Türkiye’de en çok tercih edilen iletişim çözümü olarak pazar liderliğini sürdürüyor. Lync, anlık iletişim, sesli ve görüntülü görüşme, web konferansı ve kurumsal ses olanaklarını tek bir yerden kolayca kullanabileceğiniz şekilde sunuyordu. 2013 yılı başında piyasada yerini alan Lync 2013 sürümü sayesinde, nerede olurlarsa olsunlar, iş arkadaşlarınızla, tedarikçi ve iş ortaklarınızla, hatta Skype ile federasyonu sayesinde aileniz ve arkadaşlarınızla bilgisayarınız, tabletiniz ve cep telefonunuzdan görüşmenizi mümkün kıldık.

 

Şimdi bir adım daha atıp, iletişimde yeni bir çağ başlatıyoruz: Skype for Business’ı Türkiye’de Türkçe olarak kullanıma sunmaya hazırlanıyoruz!

Skype’ın sevilen arayüzü ile Lync’in uyumluluk, güvenlik ve kontrol özelliklerini bir araya getirdiğimiz Skype for Business ile kurumunuzda 10.000 kullanıcıya kadar çevrimiçi toplantılar gerçekleştirebilir, kurum web sitenize Skype for Business entegrasyonu sağlayarak müşterileriniz ile Skype üzerinden iletişim gerçekleştirebileceksiniz.

Bunlar ve diğer tüm özellikleri anlatmak ve Skype for Business’ı deneyimlemek üzere kurumsal müşterilerimizi, 16 Nisan Perşembe günü 08:30’da CVK Park Bosphorus Hotel Taksim’de lansman etkinliğimize davet ediyoruz.

Sınırlı sayıda kurumsal katılımcının olacağı etkinliğimize kaydınızı http://aka.ms/skype4b adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

16 Nisan’da görüşmek üzere!