“Women in Business Talk” Etkinliği için Başvurular Başladı!

mach

Microsoft olarak, Türkiye ve dünya genelinde kadınların iş gücüne katılım oranının artırılmasına yönelik pek çok proje gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu vizyon çerçevesinde, Türkiye ofisi olarak biz de sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde kadınların kariyer gelişim süreçlerini desteklemek amacıyla sene boyunca pek çok eğitim, etkinlik ve profesyonel hayatta başarılı olmuş kadın liderler ile geleceğin liderlerini buluşturduğumuz aktiviteler düzenliyoruz. Tüm bu yaptığımız çalışmaların kadınların hayatına büyük bir etkisi olduğuna inanıyoruz.

Şimdi ise; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında “Women in Business Talk” ismiyle Microsoft Türkiye’de çalışan kadın yöneticileri 16-26 yaş aralığında bulunan genç kadınlarla buluşturuyoruz! Bu etkinliğimiz ile üniversite 3. ve 4. sınıfların kabul edildiği uzun dönem staj programı olan Microsoft Talent Explorer hakkında detaylı bilgiler edinebilir, yeni mezun işe alım programı MACH (Microsoft Academy for College Hires) hakkındaki sorularınızı MACH programından mezun olanlara sorabilir ve Microsoft bünyesinde üst düzey kadın yöneticilerimizden kendi kariyer süreçlerini ve tecrübelerini dinleme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Etkinlik programı:

10.00- 10.30       Sunum: Microsoft Talent Explorer Programı Nedir?

10.30 – 11.00     Sunum: Microsoft MACH Programı Nedir?

11.00- 12.30       Microsoft Kadın Yöneticileri ile Kariyer Sohbeti

12.30 – 13.00     Networking

 

Etkinlik yeri: Microsoft Türkiye Ankara Ofisi

Etkinlik tarihi: 7 Mart Cumartesi

 

Etkinliğe katılım başvuru ile olacaktır. Katılımcı sayısı sınırlı tutulacağından dolayı başvurunuzu bir an önce aşağıda iletişim adresine göndermeniz gerekmektedir. Başvuru için son tarih 5 Mart Perşembe günü, 18.30’dur.

 

Başvurularınız için:

İdil Deniz Selçuk

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Proje Koordinatörü

e-mail: t-idils@microsoft.com