Azure ExpressRoute’u Ücretsiz Deneyin!

Azure_Kampanya

ExpressRoute kendi ağınızdan, Azure Veri merkezlerine hızlı ve güvenilir bir bağlantı sağlayan Azure servisidir. ExpressRoute periyodik veri taşıma, iş sürekliliği için replikasyon, felaket kurtarma ve benzer kesintisizlik senaryolarınız için bağlantınızı daha uygun hale getirir.

Ayrıca, kendi veri merkezinize dilediğiniz sunucu ve depolama kapasitesini güvenli bir biçimde eklemenize olanak verir. ExpressRoute’un sağladığı güvenilir, tahmin edilebilir ve yüksek veri taşıma kapasitesi sayesinde güvenlik ve performanstan ödün vermeden, özel bulut ve Azure üzerinde geliştirilen hibrit uygulamaları hayata geçirebilirsiniz.  Daha fazla bilgi için tıklayın.

ExpressRoute’ı şimdi denemek için çok daha iyi bir sebebiniz var: 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek kampanyamız sayesinde ExpressRoute 10 Mbps Network Service Provider (NSP) çözümünü hem yeni hem de mevcut müşterilerimiz ücretsiz kullabilecekler.*
ExpressRoute hakkında daha fazlası ve fiyatlandırma hakkında bilgi sahibi olmak için ExpressRoute Ücretlendirme sayfasına bakabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz bu teklif hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle temasa geçin.