Yeni Office 365 KOBİ Planları Uygun Fiyatlarıyla Karşınızda

Sizlerin geri bildirimleri bizler için önemli. Bu geri bildirimleri alarak yaptığımız ve yapacağımız  office 365 güncellemelerinin daha fazla görünürlüğü için  sizlerle daha öncesinde Office 365 açık yol haritasını duyurmuştuk. Bugün de yine geri bildirimleriniz doğrultusunda 1 Ekim itibariyle kullanımınıza sunduğumuz yeni Office 365 Planlarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyorum. 

Yeni Office 365 Planlarıyla KOBİ’lerimizin İşine Üretkenlik ve Hareket Katıyoruz

1 Ekim 2014 itibariyle, KOBİ’lerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış, üç yeni Office 365 planını hizmete açıyoruz. Bu yeni planlar:

Office 365 İş – Bildiğiniz Office artık 99 Dolar* fiyatıyla karşınızda! Tüm office masaüstü uygulamalarını – Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote and Publisher- kurup kullanma imkanı sağlarken, sunduğu 1TB OneDrive İş bulut depolama alanıyla tüm belgelerinizi her an her cihazdan (Windows PC, Mac, iPad, Windows tablet ve smartphone) düzenleyip kolayca paylaşmanıza imkan verir.

Office 365 İş Başlangıç – İçerdiği 50 GB Kurumsal e-posta hizmeti, paylaşılan takvim özelliği, 1 TB bulut depolama alanı, dosya paylaşımı, HD sesli & görüntülü görüşme özelliği ile işlerinize hızlı bir başlangıç yapın.

Office 365 İş Ekstra – %17 daha uygun fiyatıyla karşınızda! Tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılayan tek paket! Tüm Office masaüstü uygulamalarına ek olarak 50 GB Kurumsal e-posta, dosya depolama, websitesi oluşturma, HD sesli & görüntülü görüşme hizmetini 5 PC/Mac ve 5 tablette kullanmanıza imkan sağlar.

Şirketiniz büyüdükçe iş ihtiyaçlarınız değişiyor ver her iş biriminizin farklı ihtiyaçları olabilir. Bu sebeple biz de ihtiyaçları uygun üretkenlik hizmeti ile karşılamanız için “Yeni Office 365 planlarını birleştirilebilme esnekliğini” sizlere sunuyoruz.

Yeni planları da kapsayan Office 365 planları arasındaki farkları aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

* Fiyatlar, Microsoft web sitesi son kullanıcı fiyatlarıdır. İlgili iş ortağınızdan da fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Eğer mevcut bir Office 365 abonesiyseniz?

Hiçbir işlem yapmanıza gerek yok. Mevcut Office 365 aboneliğinizi kullanmaya ve sunduğu hizmetlerden faydalanmaya devam edeceksiniz. 1 Ekim 2015’ten sonraki ilk yenilemenizde yeni Office 365 planlarından birine geçip hiçbir kesinti ve veri kaybı olmadan üretkenlik hizmetinden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Yeni Office 365 planları hakkında daha detaylı bilgi için Office web sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve hemen bir deneme sürümü başlatarak Office 365’in işinize olan katkısını kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

Türkiye’de Office 365 kullanan 5.3 milyon aboneye sunduğumuz yeni Office 365 planları ile siz de katılın.