Microsoft Azure artık Open Lisanslama Modeli ile Alınabiliyor!

Microsoft Azure, 1 Ağustos itibariyle Open lisanslama anlaşmalarıyla satın alınabilir hale geldi. Böylece hali hazırda Open anlaşmalarla alım yapan ya da bu şekilde alım yapmayı planlayan müşterilerimiz, iş ortaklarımız aracılığı ile Microsoft Azure alımı yapabilecekler. 

Microsoft Azure, Microsoft tarafından yönetilen veri merkezlerinden sunulan bulut platformudur. Microsoft Azure’da maliyet avantajı ile ihtiyaçlarınıza yanıt verecek çözümleri hızla kullanmaya başlayabilir ve kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Microsoft Azure pek çok farklı ihtiyacınız için kesintisiz, güvenilir bir bulut platformu sunar. Microsoft Azure’da çözüm bulabileceğiniz başlıca ihtiyaçlar şöyle özetlenebilir:

Şimdi Microsoft Azure’da 1 ay boyunca faydalanabileceğiniz 460TL’lik krediniz var. Hesap açarak, bugün kullanmaya başlayabilirsiniz. Azure hesabınızı uzman iş ortağından destek alarak açmak isterseniz, lütfen bu formu doldurun.

Formu dolduran müşterilerimizi Open Lisans üzerinden Azure alımı yapabilecekleri ve katma değerli servis sunabilen iş ortaklarına yönlendireceğiz.

Microsoft Azure hakkında tüm bilgiye azure.microsoft.com/tr-tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.