Microsoft Azure Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Sanal Etkinliğimizde!

Geliştiriciler, BT profesyonelleri, mimarlar, öğrenciler ve Microsoft Azure’a ilgi duyan herkese güzel bir haberimiz var!

CloudDayEvent_PNG

Genel bulut uygulamalarındaki ve Microsoft Azure’daki son gelişmeleri gelecek hafta Londra’da düzenlenecek olan Azure Kullanıcı Grubu konferansında duyuracağız. Microsoft Bulut Günü’nü kutladığımız 14 Temmuz’da TSİ 17:00 – 19:00 arasında gerçekleştireceğimiz ve Microsoft Azure hakkında pratik bilgileri, ipuçları ve demoları sizlerle paylaşacağımız oturumu internet üzerinden canlı yayınla sizlere aktaracağız. Oturumda uzmanlarımız Azure ile nasıl dakikalar içinde web sitesi, mobil backend ve bulut servisleri oluşturabileceğinizi anlatacaklar.

Sanal etkinliğimizde düzenlenecek canlı soru/cevap oturumuna Microsoft Teknik Uzmanı Mark Russinovich ile Azure uzmanlarımız katılacaklar ve sorularınızı yanıtlayarak Azure’un potansiyelini ortaya çıkarmanız için sizlere yardımcı olacaklar.

Microsoft Virtual Academy kapsamında İngilizce olarak gerçekleştirilecek etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için bu bağlantıya tıklayın.