Ünlü Müzik Blogger’ları MixRadio’nun Dev Arşivinden Sizler için Seçti

Dinlemek istediğiniz müziği her zaman bilen radyo istasyonu MixRadio müzik deneyiminizi bir adım öteye taşıyor.

Türkiye’nin ünlü müzik blogger’ları, MixRadio’nun tabletinizden, bilgisayarınızdan, dilediğiniz her yerden erişebileceğiniz 13 milyon parçalık dev arşivinden, kendi zevklerini yansıtan parçaları sizler için seçti.

MixRadio_Blogger

Nokia Lumia’ların, Asha serisinin ve Nokia X’in en çarpıcı servislerinden biri olan MixRadio tam 13 milyon parça barındırıyor. Türkiye’nin sevilen müzik blogger’ları da MixRadio’nun bu dev arşivinden özel olarak seçtiği parçaları sizlerle paylaşıyor. Nokia kullanıcısıysanız MixRadio ile hiçbir ücret ödemeden bu müzikleri ister çevrimiçi, isterse çevrimdışı dinleyebiliyorsunuz.

Manyetik Bant, Çekme Kaset, Musicalife, Base Post, Cizenbayan, Rave Mag, Günün İçinden Bıdılar, Her Gün Bir Yeni Şarkı, Alçak Basınç, Popüler Müziğin Renkleri, Audiosoup, Fasitdaire gibi Türkiye’nin en ünlü müzik blogger’larını ve MixRadio için seçtikleri parçaları bu bağlantıda bulabilirsiniz.

Henüz MixRadio kullanmaya başlamadıysanız şimdi http://www.mixrad.io/tr/tr/ adresine gidip 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü aktive edin ve müzik keyfini MixRadio farkıyla yaşamaya başlayın.