SAP Kurumsal Windows Uygulamaları ile İşiniz Her Yerde

SAP_Windows_Apps_LS

Mobil ve sektör bazlı çözümlerde dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan SAP de Windows 8 ve Windows Phone platformlarımızın gücünü kullanmaya başladı. SAP kurumsal masaüstü ve mobil cihazlar için benzersiz yenilikçi uygulamalar geliştiriyor. Bu kurumsal ve üretkenlik mobil uygulamaları yüksek öncelikli sektörleri ve işlevsellik alanlarını hedefliyor. Uygulamalar ayrıca bu iş kolları ve sektörlere özel kritik bilgi ve süreçleri de yansıtabiliyorlar. Üçüncü parti uygulama tedarikçileri, danışmanlar ve sistem entegratörleri ile iş ortaklıklarımız sayesinde SAP geliştirdiği Windows 8 uygulamalarını yeni özellik ve işlevlerle donatmayı sürdürüyor.

SAP ile olan işbirliğimiz yeni uygulamalar ve kullanım alanları ile devam edecek. İş ortaklarımız ve müşterilerimizle yaptığımız çalışmalar kurumsal iş gücüne mobil yetenekler kazandırmamız için bize cazip fırsatlar sunuyor.

SAP_Windows_Apps

Microsoft olarak kurumsal SAP uygulamalarına Windows Mağazası’nda ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. SAP tarafından geliştirilen Windows kurumsal uygulamalarını bu bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Sektörel çözümler

SAP ile birlikte SAP MII (SAP Manufacturing Integration and Intelligence), Microsoft Office 365 ve Windows 8 kullanarak ilk kez kesin, gerçek zamana yakın üretim operasyonu görünürlüğü ve SAP ERP Context’i Microsoft Office çözümlerine entegre etmeyi başardık. Bu ortak çalışmanın sonucu olarak SAP ile gerçek zamanlı kurumsal veriyle sentezlenmiş üretim verisini esnek bir self-servis analitik kullanıcı arabirimi ile Office 365’e iletilmesini sağladık. Bu çözümümüz sayesinde müşterilerimiz aşağıdaki avantajlara kavuştular:

  • Üretim tesisleri arasında canlı üretim verisini görselleştirmek için basit, yaygın ve birlikte çalışma imkanı sağlayan bir ortam.
  • BT departmanlarının standart raporları oluşturma ve saklama veya farklı Excel çalışma kitaplarının güvenliğini sağlamak ve veri bütünlüğünü korumak için Toplam Sahip Olma Maliyetinin (TCO) azalması.
  • Ham veriyi BT departmanı tarafından doğrulanmış bilgiye dönüştürmek ve doğrudan Excel çalışma kitaplarına aktarmak sırasında yapılan özel hesaplamaları ve oluşabilecek hataları azaltma.

 

Bu sektörel çözümümüz hakkında ayrıntılı bilgiyi bu bağlantıda bulabilirsiniz.