OneDrive’dan Herkese 15 GB, Office 365 Abonelerine 1 TB Ücretsiz!

OneDrive ile sizlere fotoğraflarınızı, videolarınızı, belgelerinizi ve diğer tüm dosyalarınızı toplayabileceğiniz ve kolayca paylaşabileceğiniz güvenli bir depolama alanı sunuyoruz. Ve tabi farkındayız ki hayatınızın akışında yeni anılar oluştukça ve değerli içerikler biriktikçe, tüm dosyalarınızı bir arada tutmak için ihtiyacınız olan alan da gittikçe büyüyor.

OneDrive

Bir bulut hizmetinin size dosyalarınızı depolamadan fazlasını da sunması gerekir. Dosyaları saklamanın ötesinde, istediğiniz dosya üzerinde başkalarıyla birlikte çalışabilmeli ve dosyalarınızı istediğiniz kişilerle kolayca paylaşabilmelisiniz. Bunun için size Office’in gücünü de arkasına alan ve OneDrive’daki fotoğraflarınızı tek tuşla ailenizle paylaşabilmenizi veya bir proje belgesi üzerinde arkadaşlarınızla aynı anda çalışabilmenizi sağlayan bir deneyim sunmak istiyoruz.

1. OneDrive’ın sunduğu ücretsiz depolama alanını 7 GB’den 15 GB’a çıkarttık!

Elimizdeki verilere göre 4 kişiden 3’ü PC’lerinde 15 GB’tan daha az dosya depoluyor. Diğer cihazlarında da sakladıkları dosyaları göz önüne alarak 15 GB depolama alanının kullanıcıların belgelerini, videolarını, fotoğraflarını tek bir yerde toplaması için yeterli olduğunu düşündük.

2. Tüm Office 365 sürümleri 1 TB OneDrive depolama ile birlikte gelecek

Yakında Office 365 aboneliğinizle birlikte 1 TB OneDrive depolama alanına kavuşacaksınız. Bu sayede dizüstü bilgisayarınızdaki, akıllı telefonunuzdaki ve tabletinizdeki uygulamalarla birlikte dünyanın en popüler üretkenlik yazılımı Office’in gücünden yararlanırken muazzam bir depolama alanına da inanılmaz düşük bir fiyata sahip olacaksınız.

Office 365 Ev aboneliğinizde 5 kişiye kadar her kişi için 1 TB bulut depolama alanına, Office 365 Bireysel ve Office 365 Üniversite aboneliklerinde ise abonelik başına 1 TB bulut depolama alanına sahip olacaksınız. 

3. Ekstra alan almak artık çok daha hesaplı!

Tabii ki sizlere daha esnek teklifler sunmak istiyoruz. Eğer daha fazla depolama alanı istiyorsanız ve Office 365 aboneliğine ihtiyacınız yoksa artık son derece uygun fiyatlara aylık depolama alanı almanız mümkün.

OneDrive depolama planlarında yapılacak değişiklikler için Depolama Planları sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm bu güncellemeler gelecek aydan itibaren geçerli olacak. Eğer şu anda ekstra depolama alanı kullanıyorsanız merak etmeyin, bu harika indirimler hesabınıza ve planınıza otomatik olarak yansıyacak.

Tüm fotoğraf, video ve belgelerinizi tek bir yerde saklamanız için OneDrive ile sizlere daha fazla depolama alanı sunduğumuz için heyecanlıyız. Henüz OneDrive kullanmıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın ve 15 GB ücretsiz depolama alanınızı hemen kullanmaya başlayın: http://onedrive.com/

Keyifli kullanımlar dileriz!