Haftanın Öne Çıkan Windows Uygulamaları

WIN13_Sony_08

Herkese merhabalar! Bu hafta popüler uygulamalarımızdan herkes haberdarken siz neden olmayasınız dedik ve sizler için Windows mağazamızdaki haftanın öne çıkan uygulamalarını derledik. Keyifle deneyip, yorumlayıp, beğenmeniz dileğiyle!

Yeni Şafak

Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri olan Yeni Şafak artık Windows platformunda! Yeni Şafak uygulaması ile Türkiye ve dünya gündemini Windows cihazınızdan en kolay şekilde takip edebilirsiniz.

Yeni Şafak uygulamasını Windows cihazınıza buradan yükleyebilirsiniz.

Yeni_Safak

ING Bank

Türkiye’de 300’den fazla şubesi ve 5500’den fazla çalışanı ile 2007’den beri faaliyet gösteren INGBANK artık Windows uygulaması ile karşımızda. ING Bank Windows uygulaması aracılığıyla internet şubeye girerek tüm internet bankacılığı işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

INGBANK Windows uygulamasını Windows cihazınıza buradan yükleyerek bankacılık işlemlerinizi kolaylaştırın.

ING_Bank

Ramazan (Diyanet İşleri Başkanlığı)

Yeni bir Ramazan ayı daha yolda. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından güncellenen Ramazan Windows uygulaması ile tüm Türkiye ve dünyadaki bütün şehirler için imsak vakitlerine ve Ramazan ayına dair ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşın.

Ramazan (Diyanet İşleri Başkanlığı) uygulamasını buradan Windows cihazınıza yükleyerek merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulun.

Ramazan

Bugün Ne Pişirsem?

Bugün Ne Pişirsem uygulaması içerisinde baklagillerden zeytinyağlılara, çorbalardan tatlılara 20 kategoride 4400’den fazla tarif barındırmaktadır. Sevdiğiniz ve denemek istediğiniz lezzetlerin malzemelerine ve yapılışlarına bakarak farklı tatlar oluşturabilirsiniz. İsterseniz uygulama içi arama sayesinde istediğiniz bir tarife kolayca erişebilirsiniz.

Bugün ne pişireceğim derdinden kurtulmak istiyorsanız uygulamayı Windows cihazınıza buradan yükleyin.

Ne_Pisirsem 

Tvyo

tvyo uygulamasıyla diziler, programlar, müzik klipleri, belgeseller, çizgi filmler, canlı tv keyfi ve çok daha fazlası Windows cihazına geliyor. Üstelik yüksek görüntü kalitesiyle ve ücretsiz!

Sevdiğiniz dizileri kaçırmak istemiyorsanız tvyo Windows uygulamasını hemen buradan indirin.

Tvyo

İBB Cep Trafik

İstanbul’da yaşıyorsunuz fakat İBB Cep Trafik uygulamasından faydalanmıyor musunuz? Her İstanbullunun trafik sorununa deva IBB Cep Trafik ile anlık trafik durum bilgisine, dilediğiniz an cep telefonunuzdan ya da Windows cihazınızdan ulaşabilirsiniz.

IBB Cep trafik uygulamasını Windows cihazınıza buradan yükleyebilirsiniz.

IBB_Trafik

 

Hürriyet Kelebek

Hürriyet Kelebek Windows Phone uygulaması, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen web sitesi olan hurriyet.com.tr tarafından Windows Phone 8 için özel olarak geliştirildi. Uygulama ile kullanıcılar Hürriyet Kelebek haberlerine daha kolay erişebiliyorlar.

Uygulamayı Windows Phone cihazınıza buradan indirebilirsiniz.

Kelebek

Tüm bu uygulamaları ve daha fazlasını Windows cihazınız için buradan, Windows Phone cihazınız için buradan indirin.