Babanıza Babalar Gibi Bir Gün Diliyoruz!

BG_App_LS

Hayatınızdaki en değerli insanlardan birisine, babanıza unutamayacağı bir gün yaşatmak için fırsat ayağınıza geldi. Birbirinden yaratıcı ve eğlenceli onlarca Windows ve Windows Phone uygulamasıyla bu Babalar Günü’nü daha önce hiç denemediğiniz şekilde kutlayabilirsiniz. Mağazalarımızdaki yerli ve yabancı geliştiriciler tarafından hazırlanan Babalar Günü uygulamalarımız ile babanız için hediye ipuçları alabilir, ona Babalar Günü kutlama kartı yollayabilir ve en güzel babalar Günü mesajlarına erişebilirsiniz. Tüm bu keyifli uygulamaları sizler için derledik. Vakit kaybetmeden denemeye başlayın 🙂

Kahraman Babam

Windows Phone mağazamızın en verimli Babalar Günü uygulaması Kahraman Babam ile Babalar Günü’nde ne yapsam, babama ne hediye alsam diye düşünmekten kurtulacaksınız.

Bu Babalar Günü’nü farklı kılmak için uygulamayı buradan Windows Phone’unuza indirin.

BG_App_1   

Babalar Günü

Windows Phone mağazamızda yer alan Babalar Günü uygulamasıyla babanıza unutulmaz bir Babalar Günü yaşatın! Babanızı ne kadar sevdiğinizi bütün dünya ile paylaşın ve diğer kullanıcıların ne hissettiklerini okuyun!

Uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

 BG_App_2

Happy Father’s Day

Windows mağazamızın en renkli uygulamalarından Happy Father’s Day ile kişiliğinize en çok uyan Babalar Günü kutlama kartını seçin ve sevgili babanızla paylaşın!

Uygulamayı Windows cihazınıza buradan indirebilirsiniz.

BG_App_3

Father’s Day Cards

Doğru Babalar Günü kutlama kartını mı arıyorsunuz? Peki hem kişisel hem de şık mı olsun istiyorsunuz? Father’s Day Cards uygulamamız sizin için burada. Bu özel günü babanız için özel tasarlanan 12 farklı dijital kart ile istediğiniz fotoğrafı ekleyerek kutlayın.

Uygulamayı Windows Phone’unuza buradan yükleyebilirsiniz.

BG_App_4

Tüm bu uygulamaları ve daha fazlasını Windows cihazınız için buradan, Windows Phone cihazınız için buradan indirebilirsiniz.

Tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun!