Windows 8.1 Update Etkinleştirme Süresi Uzatıldı

Windows 8.1 Update yayınlanalı bir ayı geçti. Son birkaç haftada, Windows Güncelleme’de otomatik güncelleme özelliği açık olan kullanıcılarımızın cihazlarında Windows 8.1 Update etkinleştirildi. Güncellemeyi alan kullanıcılarımızdan gelen olumlu geri dönüşler bizi çok mutlu ediyor.

start_update_51167EBF

Kullanıcılarımızın çoğu bu güncellemeye sahip olsa da herkes Windows 8.1 Update’e ulaşamamış olabilir. Windows kullanıcılarının cihazlarında en son güncellemenin yüklü olması bizim için çok önemli. Ayrıca onların güvenliğini de önemsiyoruz. Bu yüzden güvenlik güncellemelerini alabilmeniz için cihazınıza Windows 8.1 Update yüklemeniz için gerekli olan süreyi 10 Haziran’a kadar uzatmaya karar verdik. Daha önce de belirttiğimiz gibi bu tarihe kadar Windows 8.1 cihazlarında Windows 8.1 Update etkinleştirilmemiş olan kullanıcılarımız ne yazık ki yeni güncelleme alamayacaklar. Bir ay içinde geri kalan kullanıcılarımızın da Windows 8.1 Update ile tanışacağından eminiz.

Windows 8.1 Update hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın. Bu sayfada cihazınıza Windows 8.1 Update yüklerken karşılaşabileceğiniz olası sorunların çözümlerini de bulabilirsiniz. Eğer buradaki bilgiler size yardımcı olmazsa Windows topluluk sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Eğer kurumsal müşterimiz veya iş ortağımız iseniz kurumunuzda Windows 8.1 Update dağıtımı hakkındaki ayrıntıları bu sayfada bulabilirsiniz.

Bizimle paylaştığınız geri bildirimleriniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bu geri bildirimler ile size mümkün olabilecek en iyi Windows deneyimini yaşatmak için çalışıyoruz.