Xbox One Eylül Ayında 26 Ülkede Daha Satışa Sunuluyor

Tarihin en başarılı Xbox lansmanının ardından Xbox tutkunlarının bize olan desteği ve bağlılığı ile Xbox’ta heyecan verici gelişmelere devam ediyoruz.

tr_X1_wave2_home_hero_622

Xbox One lansmanının ardından oyun ve eğlence tutkunları günde 5 saatten fazla zaman konsol ile zaman geçiriyor. Titanfall’un lansmanı ile – aynı zamanda en fazla beklenilen Twitch yayıncılık özelliği ile – Xbox Live’da daha da fazla zaman geçirileceğine inanıyoruz. Aslında, geçtiğimiz hafta, Xbox One’ın lansmanından beri Xbox Live’da en fazla oturum açılan hafta oldu.

Şimdi, dünyanın geri kalanındaki kullanıcılarımızın da Xbox One’dan keyif alma zamanı geldi. Xbox One Eylül 2014’ten itibaren dünyanın 26 ülkesinde satışa çıkıyor.

Bu, daha fazla oyun tutkununun bizim ayrıcalıklı ve satış rekorları kıran oyunlarımıza erişimi olacağı anlamına geliyor. Titanfall, Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome, and Kinect Sports Rival bunlardan sadece bazıları. Aynı zamanda ufukta sizlere sunmak için sabırsızlandığımız bu kuşağın en fazla beklenen oyunları da sırasını bekliyor: bir sonraki Halo, Watch Dogs, Project Spark, Tom Clancy’s The Division, Sunset Overdrive, Destiny ve daha da fazlası.

Nisan ayının sonuna doğru ürünün piyasaya çıkışı ile ilgili daha da fazla bilgi paylaşacağız, bizi takip etmeye devam edin.

Xbox One’ın satışa çıkacağı yeni ülkelerin listesi:

ArjantinBelçika

Şili

Kolombiya

Çek Cumhuriyeti

Danimarka

Yunanistan

Macaristan

 

Hindistanİsrail

Japonya

Kore

Hollanda

Norveç

Polonya

Portekiz

Rusya

Suudi ArabistanSingapur

Slovakya

Güney Afrika

İsveç

İsviçre

Türkiye

Birleşik Arap Emirlikleri

 

* Titanfall, şu anda PC kullanıcılarına sunuldu, Xbox 360 kullanıcılarına da yakında geliyor.

** Bazı oyunların lansmanları ülkelere göre değişiklik gösterebilir.