MSDN Üyeliğiyle Microsoft Bulut Hizmetlerini Denemek Artık Daha Kolay

MSDN_Uyelik

MSDN (Microsoft Developer Network) üyelerimize sunduğumuz yeni fırsatlar ile bulut hizmetlerimizi denemeniz artık daha da kolaylaştı. MSDN üyeliğinizle Visual Studio ve Windows Azure için belirli fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz. İşte MSDN üyeliğinin sizlere sunduğu kolaylıklar:

Visual Studio Online ile Bulut fırsatları

Visual Studio Online, uygulama izlemeden çevik uygulama araçlarına kadar sizi ve takımınızı organize tutmak için Microsoft’un buluttaki tüm geliştirici servislerinin yeni adresi.  Kodunuz (versiyon kontrol), projeniz (çevik araçlar) ve uygulamanız (performans ölçme) için size özel URL adresi (isminiz.visualstudio.com) oluşturun. MSDN Platforms üyesi olarak kendi hesabınızı oluşturup Visual Studio Online Advanced yeteneklerinden Web Test Case Management ile yararlanın. Ek olarak, sınırsız sayıda MSDN üyeleri sizin Visual Studio Online hesabınıza ücretsiz olarak katılabilir. Bu fırsattan MSDN üyelik bilgileriniz ile çevrimiçi girerek yararlanabilirsiniz.

Release Management ile daha hızlı yazılım kurulumu

Yazılımınız ne kadar hızlı kurulursa o kadar çabuk geri bildirim alabilirsiniz ve geliştirme yapabilirsiniz. Visual Studio içinde Release Management ile uygulamalarınızı yapılandırabilir, onaylayabilir ve herhangi bir ortama kurabilirsiniz. MSDN üyesi olduğunuzda aynı zamanda Visual Studio Release Management Client sahibisiniz demektir. Buna ek olarak, otomatik kurulum yapılan her hedef sunucunun birer adet Visual Studio Kurulum lisansına sahip olması gerekiyor. Bu fırsattan yararlanmak için MSDN Subscriber Downloads kısmından indirme yapabilirsiniz.

Windows Azure Geliştirme ve Test üyeliği sayesinde kullandıkça ödeyin

Bir MSDN üyesi olarak, birkaç adet MSDN Dev and Test Pay-As-You-Go hesabı açabilirsiniz. Bu sayede takım üyeleri aynı hesabı paylaşabilir, işbirliği yapabilir ve aynı zamanda takımlar arası izolasyon sağlayabilirsiniz. Bu teklif sadece MSDN üyelerine sunulmuşur. MSDN üyelik bilgileriniz ile Windows Azure’a giriş yapın ve indirimli fiyatlardan yararlanın.

MSDN üyeliği hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kaydolmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.