Türk Geliştiricilerden Popüler Oyun Uygulamaları

Microsoft Türkiye olarak Türk uygulama geliştiricilerin Windows ve Windows Phone mağazalarımıza olan ilgisinin her geçen gün arttığını görmekten mutluluk duyuyoruz. Bugün Windows mağazamızda 140.000 ve Windows Phone mağazamızda 200.000’den fazla uygulama bulunmakta ve bu rakamların içinde yerel uygulamaların sayısı ve başarısı her geçen gün artmakta. Biz de Microsoft Türkiye olarak sizlerle Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan popüler oyun uygulamalarından bir seçki paylaşmak istedik. Oyununuz bol, eğlenceniz daim olsun 🙂

 

Car Parking 3D

Car Parking 3D bir araba park etme oyunudur. Bu oyun ile ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu test edebilir, sürüş deneyiminizi arttırabilirsiniz. Oyunda 30 seviye bulunmakta ve tüm seviyeler yüksek kalite grafik ve gerçekçi bir ses düzeni içermekte. Haydi, daha fazla beklemeden oyuna başlayın!

Car Parking 3D oyununu Windows Phone’unuza buradan yükleyebilirsiniz.

CarParking

 

Dur Tahmin Edeyim

Hem hafızanızı test etmek hem de eğlenmek ister misiniz? O halde Dur Tahmin Edeyim tam da size göre! Dur Tahmin Edeyim de amaç hafızada tutulan dört haneli sayıyı bilmektir. Bilmeniz gereken sayıda her sayı bir kere kullanılmak zorundadır.

Haydi! Windows Phone mağazamızın en popüler uygulamalarından Dur Tahmin Edeyim’i hemen buradan indirin.

Tahmin

 

Goofy Bird

Goofy Bird oyununda amacınız şirin mi şirin kuşların kayalara çarpmasına izin vermeden oyunu tamamlamak. 3 boyutlu bir oyun olan Goofy Bird’de ekrana dokunduğunuzda kuşunuz uçmaya başlıyor, çektiğinizdeyse uçmayı bırakıyor.

Bu keyifli oyunu buradan Windows Phone’unuza yükleyebilirsiniz.

Bird

 

Traffic Racer

Windows Phone mağazamızın en iyi araba yarışı oyunlarından biri olan Traffic Racer ile arabanızı otoyol tarifiğinde kullanın, nakit para kazanın, arabanızın modelini yükseltin ve yeni arabalar satın alın.

Bu keyif ve adrenalin dolu oyunu telefonunuza hemen indirmek için burayı tıklayın.

Traffic

 

Witch Potion

Windows Phone kullanıcıları için destek ve rehberlik sağlayan AppCampus programından Türkiye’den 20.000 Euro fon desteği alan Alictus ekibinin geliştirdiği Witch Potion oyunu mağazamızın en sevilen uygulamaları arasında.

Witch Potion objeleri birleştirmeye dayalı bir bulmaca oyunu. Kan damlalarını, çürük yumurtaları, at nallarını ve daha nicesini birleştirerek Yeti, Dev, Denizkızı, Pegasus gibi zavallı yaratıklara yardım edin. Witch Potion uygulamasını buradan telefonunuza yükleyin.

WitchPotion

 

 

Tüm bu uygulamaları ve daha fazlasını Windows cihazınıza yüklemek için buraya, Windows Phone cihazınıza yüklemek için buraya göz atın.