Türk Eğitim Vakfı Kaynaklarını Microsoft ERP ile Yönetecek

Kurumsal kaynak yönetimi yazılımları, operasyonel verimlilik sağlamanın yanı sıra işletmelerin kurumsal hafızalarını oluşturan sistemlerdir. Sunduğumuz çağdaş ERP (Enterprise Resource Planning / Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemleri, iş süreçlerine katılan tüm bileşenleri ve kurum içi çalışanları ortak bir platformda buluşturabilen yetenekler sunuyor.

MS Dynamics_622

Bir sosyal sorumluluk projesi olarak yaklaştığımız TEV ERP projesi ile Türk Eğitim Vakfı, ERP uygulamasını hayata geçiren ilk sivil toplum kuruluşu oldu. TEV tüm birimlerinin kendilerine özel ve birbirinden bağımsız uygulamalarını Microsoft Dynamics AX çatısı altında toplayarak veri girişini tek yerden yapabilecek ve bu sayede veri bütünlüğünü sağlayacak.

Türk Eğitim Vakfı, proje ile farklı yerlerden yapılan girişleri engelleyerek hata riskini en aza indirebilecek.  Proje tamamlandığında yurt içi ve yurt dışı dışı burs, bağışçı işlemleri, hukuk, mali işler, IK, emlak yönetimi gibi tüm süreçler tek bir platform üzerinde birbiri ile uyumlu olarak çalışabilecek. ERP sisteminde yer alan Müşteri Hizmetleri Yönetimi Modülü TEV’e bağışçılarının beklentilerini daha sağlıklı analiz edebilme ve bu bilgiler ışığında daha hızlı hareket edebilme imkanı tanıyacak. Ayrıca sistem sayesinde tüm belgeler dosyalarda/raflarda değil, dijital ortamda saklandığı için istenilen belgelere hızlı ve kolay erişilebilecek.

Türk Eğitim Vakfı, sistemin sağlayacağı avantajların olumlu katkıları sayesinde daha fazla öğrenciye ulaşarak eğitimlerine destek olmayı hedefliyor. Microsoft’un Dynamics AX ERP ürünü çevresinde kurgulanan TEV ERP projesinin, Türk Eğitim Vakfı’nın veri bütünlüğünü sağlamak, kurumsal hafızasını güçlendirmek ve süreçlerini kolaylaştırmak adına önemli bir adım olduğuna inanıyoruz.

Microsoft Dynamics ERP çözümlerini yakından tanımak için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.