İçinizdeki Picasso’yu Windows 8’e Özel Fresh Paint ile Açığa Çıkartın

Fresh Paint, Windows 8 için ilk tanıtıldığında insanları gerçekçiliğiyle hayrete düşüren ücretsiz bir dijital boyama uygulaması olarak dikkatleri üzerine topladı. 

Microsoft’un en az 1 GB RAM gerektiren uygulaması orijinal sanatsal çalışmalar yapmanıza ya da fotoğraflarınızı birkaç tıklamayla güzel resimlere dönüştürmenize olanak tanıyor. Lens özelliği ile Sketch ve Oil gibi çeşitli filtreler kullanarak fotoğrafınızın canlı bir ön izlemesini elde edebilirsiniz. Orijinal çalışmalar yaparken, Fresh Paint size özel renk karışımları, farklı fırça seçimleri ve ihtiyaca özel fırça boyutu ayarları sağlar. Hata mı yaptınız? Sadece geri alma tuşuna tıklayın. Tamamen bitirdiğinizde yeni yaratımınızı metin mesaj, e-mail ya da SkyDrive ile paylaşabilirsiniz.

Fresh Paint’in bir Microsoft Araştırma laboratuvarında hayat bulduğunu ve koruyucu bir kod adıyla New York Modern Sanat Müzesi’nde halka sunulduğunu biliyor muydunuz? Bu uygulamanın büyüleyici arka planı hakkında daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Fresh Paint’i indirmek için hemen tıklayın.