Microsoft ve Unity İşbirliğinden Uygulama Geliştiricilere Özel Ödüller

 

 

 

Unity ile uygulama geliştiriyorsanız, size harika haberlerimiz var. Microsoft ve Unity geçtiğimiz ay düzenlenen Build Konferansında yeni bir birlikteliği duyurdu. Bu birlikteliği kutlamak için bizler de dereceye gireceklere büyük para ödülleri ve hediyeler vereceğimiz bir oyun yarışmasına destekleyici oluyoruz.

En etkileyici, dikkat çekici, bağımlılık yaratan ya da sadece eğlence amaçlı, yeni geliştirdiğiniz ya da zaten var olan oyununuzu gönderin ve güzel bir hediye kazanma şansı yakalayın. Toplamda 100 bin dolar değerinden fazla ödül sahibini bekliyor!*

Unity 4.2’nin yayına geçmesi ile birlikte bugün bu yeni birliktelik vurgulandı. Windows Mağaza eklentisini de kapsayan bu sürüm, Windows 8 ve Windows Phone 8 platformlarını tüm Unity geliştiricilerine sunmakta. Eklenti Unity’nin ücretsiz sürümü ile birlikte gelirken, mevcut Pro sürüm kullanıcıları için de ücretsiz olarak ayrıca indirilebilmekte. Böylelikle Unity geliştiricileri 2D ve 3D içerikleri Windows oyunlarına kolaylıkla taşıyabilecekler.

Yarışmaya katılmak için vakit kaybetmeyin. Aylar önce başlayan Unity Beta programı ile ürünü daha erken deneyimlemek isteyen geliştiriciler 50’den fazla Windows Phone oyununu zaten yayınladı bile. Unity ile yazılmış Temple Run ve benzeri 50’den fazla oyunu bu adresten inceleyebilirsiniz.

Yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı sergileyin, geliştirmeye başlayın ya da mevcut oyununuzu Windows platformuna uyarlayın ve sonrada yarışmaya bu adresten başlayın.

Çok yakında bazı yetenekli ve şanslı oyun geliştiriciler 100 bin doların üzerindeki ödüllerin sahibi olacaklar.

* Yarışma koşulları için http://unity3d.com/contest/windows adresini ziyaret ediniz.